Senaste resultat

Antal: 260


Sö 2018-03-25

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
272 P07S-20 19:30 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Täby FK Skarpäng 2 0-0 BÄ 2
271 P07S-19 19:30 BP07 TM Vit - Barkarö SK 0-1 BÄ 1
270 P07S-18 19:00 Vasalunds IF A - IF Brommapojkarna P07-11 4-0 BÄ 2
269 P07S-17 19:00 Syrianska FC P07U - IF Brommapojkarna P08-1 1-3 BÄ 1
268 P07S-20 18:30 IF Brommapojkarna 07-4 - Triangeln Ik 0-1 BÄ 2
267 P07S-19 18:30 Ängby IF RödVit - BeleBarkarby P07-1 1-6 BÄ 1
265 P07S-17 18:00 Nackdala AIS - Nacka FC 1-0 BÄ 1
266 P07S-18 18:00 TÄBY P07-U4 - if brommapojkarna p07-2 3-4 BÄ 2
264 P07S-20 17:30 IF Brommapojkarna 07-4 - IFK Aspudden Tellus P07 Röd 2-2 BÄ 2
263 P07S-19 17:30 Ängby IF RödVit - BP07 TM Vit 2-3 BÄ 1
260 P07S-18 17:00 TÄBY P07-U4 - Vasalunds IF A 0-2 BÄ 2
259 P07S-17 17:00 Nackdala AIS - Syrianska FC P07U 3-0 BÄ 1
256 P07S-20 16:30 Triangeln Ik - Täby FK Skarpäng 2 0-0 BÄ 2
255 P07S-19 16:30 BeleBarkarby P07-1 - Barkarö SK 8-1 BÄ 1
254 P07S-18 16:00 if brommapojkarna p07-2 - IF Brommapojkarna P07-11 2-0 BÄ 2
253 P07S-17 16:00 Nacka FC - IF Brommapojkarna P08-1 1-1 BÄ 1
250 P07S-20 15:30 Täby FK Skarpäng 2 - IF Brommapojkarna 07-4 1-3 BÄ 2
249 P07S-19 15:30 Barkarö SK - Ängby IF RödVit 4-2 BÄ 1
245 P07S-17 15:00 IF Brommapojkarna P08-1 - Nackdala AIS 1-2 BÄ 1
246 P07S-18 15:00 IF Brommapojkarna P07-11 - TÄBY P07-U4 2-0 BÄ 2
244 P07S-20 14:30 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Triangeln Ik 0-4 BÄ 2
243 P07S-19 14:30 BP07 TM Vit - BeleBarkarby P07-1 0-2 BÄ 1
239 P07S-17 14:00 Syrianska FC P07U - Nacka FC 0-1 BÄ 1
240 P07S-18 14:00 Vasalunds IF A - if brommapojkarna p07-2 0-3 BÄ 2
281 P0607-18 13:30 Triangel - IFK Lidingö 06 blå 1-1 LIP 2
278 P0607-17 13:30 Assyriska FF P06 vit - Brommapojkarna 07-1 1-3 LIP 1
236 P08S-20 13:30 Sörskogens IF - Assyriska ff 2-1 BÄ 2
235 P08S-19 13:30 BP 08-4 - IFK Haninge 2 1-1 BÄ 1
233 P09S-18 13:00 Hammarby 09 Lag 24 - Nacka FC 0-1 LIP 1
234 P09S-19 13:00 Brommapojkarna P10:1 - IFK Haninge P09:6 5-1 LIP 2
232 P08S-18 13:00 IFK Lidingö P08:12 - Segeltorps IF 0-3 BÄ 2
231 P08S-17 13:00 Hammarby Grön - Brommapojkarna P09:1 2-1 BÄ 1
277 P0607-17 12:30 Brommapojkarna 07-1 - Mälarhöjdens IK 3-2 LIP 1
227 P08S-19 12:30 BP P08-12 - Tullinge Fotboll 0-2 BÄ 1
280 P0607-18 12:30 IFK Lidingö 06 blå - Tullinge Fotboll 2-0 LIP 2
228 P08S-20 12:30 Vasalund P08U - Hammarby P2008-06 0-3 BÄ 2
230 P09S-19 12:00 SFK P09 - Syrianska vit 1-7 LIP 2
224 P08S-18 12:00 Hammarby lag 5 - BP 08-5 0-3 BÄ 2
229 P09S-18 12:00 AIK UTD - IFK Lidingö P09-14 3-0 LIP 1
223 P08S-17 12:00 IK Frej - IFK Stocksund 1 3-0 BÄ 1
279 P0607-18 11:30 Tullinge Fotboll - Triangel 1-3 LIP 2
276 P0607-17 11:30 Mälarhöjdens IK - Assyriska FF P06 vit 2-2 LIP 1
220 P08S-20 11:30 Vasalund P08U - Sörskogens IF 1-4 BÄ 2
219 P08S-19 11:30 BP P08-12 - BP 08-4 1-2 BÄ 1
226 P09S-17 11:00 IF Brommapojkarna P09-3 - Hammarby IF FF 2-2 LIP 2
225 P09S-17 11:00 AIK CITY - Assyriska FF 3-0 LIP 1
215 P08S-17 11:00 IK Frej - Hammarby Grön 2-6 BÄ 1
216 P08S-18 11:00 Hammarby lag 5 - IFK Lidingö P08:12 1-1 BÄ 2
222 P09S-19 10:30 SFK P09 - Brommapojkarna P10:1 0-11 LIP 2
221 P09S-18 10:30 AIK UTD - Hammarby 09 Lag 24 5-1 LIP 1
212 P08S-20 10:30 Hammarby P2008-06 - Assyriska ff 1-3 BÄ 2
211 P08S-19 10:30 Tullinge Fotboll - IFK Haninge 2 2-0 BÄ 1
218 P09S-19 10:00 Syrianska vit - IFK Haninge P09:6 0-2 LIP 2
217 P09S-18 10:00 IFK Lidingö P09-14 - Nacka FC 0-3 LIP 1
208 P08S-18 10:00 BP 08-5 - Segeltorps IF 0-5 BÄ 2
207 P08S-17 10:00 IFK Stocksund 1 - Brommapojkarna P09:1 0-6 BÄ 1
214 P09S-17 09:30 AIK CITY - IF Brommapojkarna P09-3 3-1 LIP 2
213 P09S-17 09:30 Assyriska FF - Hammarby IF FF 0-1 LIP 1
204 P08S-20 09:30 Assyriska ff - Vasalund P08U 5-0 BÄ 2
203 P08S-19 09:30 IFK Haninge 2 - BP P08-12 2-1 BÄ 1
200 P08S-18 09:00 Segeltorps IF - Hammarby lag 5 2-0 BÄ 2
210 P09S-19 09:00 IFK Haninge P09:6 - SFK P09 7-1 LIP 2
209 P09S-18 09:00 Nacka FC - AIK UTD 1-1 LIP 1
199 P08S-17 09:00 Brommapojkarna P09:1 - IK Frej 1-1 BÄ 1
206 P09S-17 08:30 Hammarby IF FF - AIK CITY 0-0 LIP 2
205 P09S-19 08:30 Brommapojkarna P10:1 - Syrianska vit 11-0 LIP 1
198 P08S-20 08:30 Sörskogens IF - Hammarby P2008-06 2-0 BÄ 2
197 P08S-19 08:30 BP 08-4 - Tullinge Fotboll 1-1 BÄ 1
202 P09S-18 08:00 Hammarby 09 Lag 24 - IFK Lidingö P09-14 6-1 LIP 2
201 P09S-17 08:00 IF Brommapojkarna P09-3 - Assyriska FF 9-0 LIP 1
195 P08S-17 08:00 Hammarby Grön - IFK Stocksund 1 2-2 BÄ 1
196 P08S-18 08:00 IFK Lidingö P08:12 - BP 08-5 1-1 BÄ 2

Lö 2018-03-24

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
194 P07S-4 19:30 Nackdala AIS - IF Brommapojkarna 07-4 1-0 BÄ 2
193 P07S-3 19:30 Nacka FC - BeleBarkarby P07-1 3-0 BÄ 1
192 P07S-2 19:00 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - BP07 TM Vit 0-1 BÄ 2
191 P07S-1 19:00 IF Brommapojkarna P08-1 - Barkarö SK 10-0 BÄ 1
189 P07S-3 18:30 if brommapojkarna p07-2 - Triangeln Ik 2-2 BÄ 1
190 P07S-4 18:30 Ängby IF RödVit - TÄBY P07-U4 1-5 BÄ 2
188 P07S-2 18:00 Vasalunds IF A - Syrianska FC P07U 0-4 BÄ 2
187 P07S-1 18:00 Täby FK Skarpäng 2 - IF Brommapojkarna P07-11 0-3 BÄ 1
186 P07S-4 17:30 Ängby IF RödVit - Nackdala AIS 1-3 BÄ 2
185 P07S-3 17:30 if brommapojkarna p07-2 - Nacka FC 1-5 BÄ 1
182 P07S-2 17:00 Vasalunds IF A - IFK Aspudden Tellus P07 Röd 6-0 BÄ 2
181 P07S-1 17:00 Täby FK Skarpäng 2 - IF Brommapojkarna P08-1 0-5 BÄ 1
178 P07S-4 16:30 TÄBY P07-U4 - IF Brommapojkarna 07-4 1-1 BÄ 2
177 P07S-3 16:30 Triangeln Ik - BeleBarkarby P07-1 2-4 BÄ 1
176 P07S-2 16:00 Syrianska FC P07U - BP07 TM Vit 3-1 BÄ 2
175 P07S-1 16:00 IF Brommapojkarna P07-11 - Barkarö SK 3-1 BÄ 1
172 P07S-4 15:30 IF Brommapojkarna 07-4 - Ängby IF RödVit 0-1 BÄ 2
171 P07S-3 15:30 BeleBarkarby P07-1 - if brommapojkarna p07-2 0-3 BÄ 1
168 P07S-2 15:00 BP07 TM Vit - Vasalunds IF A 0-2 BÄ 2
167 P07S-1 15:00 Barkarö SK - Täby FK Skarpäng 2 3-0 BÄ 1
166 P07S-4 14:30 Nackdala AIS - TÄBY P07-U4 3-0 BÄ 2
165 P07S-3 14:30 Nacka FC - Triangeln Ik 4-2 BÄ 1
162 P07S-2 14:00 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Syrianska FC P07U 1-4 BÄ 2
161 P07S-1 14:00 IF Brommapojkarna P08-1 - IF Brommapojkarna P07-11 5-1 BÄ 1
284 P0607-2 13:30 IFK Lidingö 06 blå - Assyriska FF P06 vit 1-2 LIP 2
275 P0607-1 13:30 Mälarhöjdens IK - Brommapojkarna 07-1 0-10 LIP 1
158 P08S-4 13:30 Hammarby lag 5 - BP P08-12 2-0 BÄ 2
157 P08S-3 13:30 Hammarby P2008-06 - BP 08-5 0-2 BÄ 1
155 P09S-2 13:00 Syrianska vit - AIK UTD 0-3 LIP 1
156 P09S-3 13:00 Hammarby 09 Lag 24 - Assyriska FF 1-3 LIP 2
154 P08S-2 13:00 Hammarby Grön - BP 08-4 4-1 BÄ 2
153 P08S-1 13:00 Brommapojkarna P09:1 - Assyriska ff 1-1 BÄ 1
283 P0607-2 12:30 Assyriska FF P06 vit - Tullinge Fotboll 3-0 LIP 2
274 P0607-1 12:30 Brommapojkarna 07-1 - Triangel 6-0 LIP 1
150 P08S-4 12:30 Vasalund P08U - IK Frej 0-4 BÄ 2
149 P08S-3 12:30 Tullinge Fotboll - IFK Stocksund 1 0-0 BÄ 1
146 P08S-2 12:00 Sörskogens IF - IFK Lidingö P08:12 1-3 BÄ 2
152 P09S-3 12:00 SFK P09 - IFK Haninge P09:6 0-6 LIP 2
151 P09S-2 12:00 Nacka FC - IF Brommapojkarna P09-3 1-2 LIP 1
145 P08S-1 12:00 Segeltorps IF - IFK Haninge 2 4-1 BÄ 1
273 P0607-1 11:30 Triangel - Mälarhöjdens IK 1-2 LIP 1
282 P0607-2 11:30 Tullinge Fotboll - IFK Lidingö 06 blå 0-2 LIP 2
142 P08S-4 11:30 Vasalund P08U - Hammarby lag 5 1-2 BÄ 2
141 P08S-3 11:30 Tullinge Fotboll - Hammarby P2008-06 5-1 BÄ 1
138 P08S-2 11:00 Sörskogens IF - Hammarby Grön 1-5 BÄ 2
148 P09S-1 11:00 Brommapojkarna P10:1 - AIK CITY 0-3 LIP 2
147 P09S-1 11:00 IFK Lidingö P09-14 - Hammarby IF FF 1-1 LIP 1
137 P08S-1 11:00 Segeltorps IF - Brommapojkarna P09:1 1-2 BÄ 1
134 P08S-4 10:30 IK Frej - BP P08-12 1-0 BÄ 2
144 P09S-3 10:30 SFK P09 - Hammarby 09 Lag 24 1-4 LIP 2
143 P09S-2 10:30 Nacka FC - Syrianska vit 3-0 LIP 1
133 P08S-3 10:30 IFK Stocksund 1 - BP 08-5 3-0 BÄ 1
140 P09S-3 10:00 IFK Haninge P09:6 - Assyriska FF 1-3 LIP 2
139 P09S-2 10:00 IF Brommapojkarna P09-3 - AIK UTD 4-2 LIP 1
130 P08S-2 10:00 IFK Lidingö P08:12 - BP 08-4 2-1 BÄ 2
129 P08S-1 10:00 IFK Haninge 2 - Assyriska ff 4-3 BÄ 1
135 P09S-1 09:30 Hammarby IF FF - AIK CITY 2-1 LIP 1
125 P08S-3 09:30 BP 08-5 - Tullinge Fotboll 3-1 BÄ 1
126 P08S-4 09:30 BP P08-12 - Vasalund P08U 4-0 BÄ 2
136 P09S-1 09:30 IFK Lidingö P09-14 - Brommapojkarna P10:1 3-0 LIP 2
131 P09S-2 09:00 AIK UTD - Nacka FC 1-1 LIP 1
121 P08S-1 09:00 Assyriska ff - Segeltorps IF 2-2 BÄ 1
132 P09S-3 09:00 Assyriska FF - SFK P09 7-0 LIP 2
122 P08S-2 09:00 BP 08-4 - Sörskogens IF 3-0 BÄ 2
128 P09S-1 08:30 AIK CITY - IFK Lidingö P09-14 2-0 LIP 2
120 P08S-4 08:30 Hammarby lag 5 - IK Frej 0-6 BÄ 2
127 P09S-3 08:30 Hammarby 09 Lag 24 - IFK Haninge P09:6 3-1 LIP 1
119 P08S-3 08:30 Hammarby P2008-06 - IFK Stocksund 1 1-4 BÄ 1
123 P09S-1 08:00 Brommapojkarna P10:1 - Hammarby IF FF 0-3 LIP 1
117 P08S-1 08:00 Brommapojkarna P09:1 - IFK Haninge 2 3-1 BÄ 1
124 P09S-2 08:00 Syrianska vit - IF Brommapojkarna P09-3 0-3 LIP 2
118 P08S-2 08:00 Hammarby Grön - IFK Lidingö P08:12 3-1 BÄ 2

Sö 2018-03-18

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
98 P06L-18 18:30 Nackdala AIS P06 - SFK P06 5-1 LIP 3
116 P07L-20 18:30 Tullinge Fotboll Vit - IFK Aspudden Tellus P07 Röd 4-1 LIP 2
115 P07L-19 18:30 AFF P07 VIT - Täby FK Skarpäng 1 2-1 LIP 1
97 P06L-17 18:00 Barkarö Röd - Barkarö Blå 4-4 LIP 3
114 P07L-18 18:00 Djurgården U10 - Triangeln Ik 2-2 LIP 2
113 P07L-17 18:00 Nackdala ais 07 - Assyriska FF 2-1 LIP 1
94 P06L-18 17:30 AFF Vit - Hammarby IF 2-0 LIP 3
112 P07L-20 17:30 Täby FK P07:2-1 - TÄBY P07-U4-2 0-0 LIP 2
111 P07L-19 17:30 Syrianska IF P07 - SFK P07 Svart 3-0 LIP 1
110 P07L-18 17:00 Vasalunds IF svart - IF Brommapojkarna 07-4 L 2-2 LIP 2
93 P06L-17 17:00 Triangel P06 - AFF Röd 3-0 LIP 3
109 P07L-17 17:00 IF Brommapojkarna P08-2 - Vasalunds IF Röd 8-0 LIP 1
86 P06L-18 16:30 AFF Vit - Nackdala AIS P06 1-3 LIP 3
108 P07L-20 16:30 Täby FK P07:2-1 - Tullinge Fotboll Vit 4-2 LIP 2
107 P07L-19 16:30 Syrianska IF P07 - AFF P07 VIT 0-4 LIP 1
106 P07L-18 16:00 Vasalunds IF svart - Djurgården U10 0-5 LIP 2
85 P06L-17 16:00 Triangel P06 - Barkarö Röd 2-3 LIP 3
105 P07L-17 16:00 IF Brommapojkarna P08-2 - Nackdala ais 07 1-3 LIP 1
78 P06L-18 15:30 Hammarby IF - SFK P06 1-1 LIP 3
104 P07L-20 15:30 TÄBY P07-U4-2 - IFK Aspudden Tellus P07 Röd 2-0 LIP 2
103 P07L-19 15:30 SFK P07 Svart - Täby FK Skarpäng 1 0-1 LIP 1
102 P07L-18 15:00 IF Brommapojkarna 07-4 L - Triangeln Ik 1-3 LIP 2
77 P06L-17 15:00 AFF Röd - Barkarö Blå 0-6 LIP 3
101 P07L-17 15:00 Vasalunds IF Röd - Assyriska FF 1-4 LIP 1
100 P07L-20 14:30 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Täby FK P07:2-1 0-0 LIP 2
72 P06L-18 14:30 SFK P06 - AFF Vit 0-2 LIP 3
99 P07L-19 14:30 Täby FK Skarpäng 1 - Syrianska IF P07 3-2 LIP 1
71 P06L-17 14:00 Barkarö Blå - Triangel P06 2-0 LIP 3
96 P07L-18 14:00 Triangeln Ik - Vasalunds IF svart 3-1 LIP 2
95 P07L-17 14:00 Assyriska FF - IF Brommapojkarna P08-2 2-2 LIP 1
92 P07L-20 13:30 Tullinge Fotboll Vit - TÄBY P07-U4-2 4-0 LIP 2
66 P06L-18 13:30 Nackdala AIS P06 - Hammarby IF 1-4 LIP 3
91 P07L-19 13:30 AFF P07 VIT - SFK P07 Svart 1-1 LIP 1
88 P07L-18 13:00 Djurgården U10 - IF Brommapojkarna 07-4 L 1-4 LIP 2
65 P06L-17 13:00 Barkarö Röd - AFF Röd 1-1 LIP 3
87 P07L-17 13:00 Nackdala ais 07 - Vasalunds IF Röd 7-1 LIP 1
90 P09L-17 12:30 Assyriska FF - SFK P09 0-0 LIP 3
84 P08L-18 12:30 Hammarby Fotboll - Syrianska Röd 1-0 LIP 2
83 P08L-17 12:30 Assyriska ff svart - BP P08:4 1-2 LIP 1
89 P09L-17 12:00 BP09-26 - FC Järfälla röd 0-0 LIP 3
80 P08L-18 12:00 Syrianska Gul - Assyriska P08-Röd 3-1 LIP 2
79 P08L-17 12:00 Sörskogen vit - Djurgårdens IF 5-0 LIP 1
82 P09L-17 11:30 SFK P09 - AFF P09 Vit 0-3 LIP 3
81 P09L-17 11:00 FC Järfälla röd - Assyriska FF 4-5 LIP 3
74 P08L-18 11:00 Syrianska Gul - Hammarby Fotboll 3-2 LIP 2
73 P08L-17 11:00 Sörskogen vit - Assyriska ff svart 1-1 LIP 1
76 P09L-17 10:30 AFF P09 Vit - BP09-26 5-1 LIP 3
70 P08L-18 10:30 Assyriska P08-Röd - Syrianska Röd 1-5 LIP 2
69 P08L-17 10:30 Djurgårdens IF - BP P08:4 0-5 LIP 1
75 P09L-17 10:00 SFK P09 - FC Järfälla röd 2-2 LIP 3
68 P09L-17 09:30 Assyriska FF - BP09-26 5-1 LIP 3
64 P08L-18 09:30 Syrianska Röd - Syrianska Gul 0-0 LIP 2
63 P08L-17 09:30 BP P08:4 - Sörskogen vit 3-1 LIP 1
59 P08L-17 09:00 Assyriska ff svart - Djurgårdens IF 4-0 LIP 1
67 P09L-17 09:00 FC Järfälla röd - AFF P09 Vit 1-5 LIP 3
60 P08L-18 09:00 Hammarby Fotboll - Assyriska P08-Röd 2-5 LIP 2
62 P09L-17 08:30 BP09-26 - SFK P09 0-3 LIP 3
61 P09L-17 08:00 AFF P09 Vit - Assyriska FF 0-0 LIP 3

Lö 2018-03-17

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
40 P06L-2 18:30 Barkarö Röd - AFF Vit 2-1 LIP 3
58 P07L-4 18:30 Syrianska IF P07 - IF Brommapojkarna P08-2 0-3 LIP 2
57 P07L-3 18:30 SFK P07 Svart - IF Brommapojkarna 07-4 L 2-4 LIP 1
39 P06L-1 18:00 Barkarö Blå - AFF Röd 6-1 LIP 3
56 P07L-2 18:00 Nackdala ais 07 - Djurgården U10 3-0 LIP 2
55 P07L-1 18:00 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Assyriska FF 0-4 LIP 1
36 P06L-2 17:30 Triangel P06 - Nackdala AIS P06 2-1 LIP 3
54 P07L-4 17:30 Vasalunds IF svart - Täby FK P07:2-1 2-0 LIP 2
53 P07L-3 17:30 Vasalunds IF Röd - TÄBY P07-U4-2 5-1 LIP 1
35 P06L-1 17:00 SFK P06 - Hammarby IF 2-0 LIP 3
52 P07L-2 17:00 AFF P07 VIT - Tullinge Fotboll Vit 2-1 LIP 2
51 P07L-1 17:00 Täby FK Skarpäng 1 - Triangeln Ik 2-4 LIP 1
50 P07L-4 16:30 Vasalunds IF svart - Syrianska IF P07 1-1 LIP 2
28 P06L-2 16:30 Triangel P06 - Barkarö Röd 1-3 LIP 3
49 P07L-3 16:30 Vasalunds IF Röd - SFK P07 Svart 7-0 LIP 1
47 P07L-1 16:00 Täby FK Skarpäng 1 - IFK Aspudden Tellus P07 Röd 4-2 LIP 1
27 P06L-1 16:00 SFK P06 - Barkarö Blå 1-9 LIP 3
48 P07L-2 16:00 AFF P07 VIT - Nackdala ais 07 0-3 LIP 2
20 P06L-2 15:30 Nackdala AIS P06 - AFF Vit 1-1 LIP 3
46 P07L-4 15:30 Täby FK P07:2-1 - IF Brommapojkarna P08-2 0-3 LIP 2
45 P07L-3 15:30 TÄBY P07-U4-2 - IF Brommapojkarna 07-4 L 1-5 LIP 1
43 P07L-1 15:00 Triangeln Ik - Assyriska FF 1-1 LIP 1
19 P06L-1 15:00 Hammarby IF - AFF Röd 0-0 LIP 3
44 P07L-2 15:00 Tullinge Fotboll Vit - Djurgården U10 0-4 LIP 2
14 P06L-2 14:30 AFF Vit - Triangel P06 2-5 LIP 3
42 P07L-4 14:30 IF Brommapojkarna P08-2 - Vasalunds IF svart 3-1 LIP 2
41 P07L-3 14:30 IF Brommapojkarna 07-4 L - Vasalunds IF Röd 1-1 LIP 1
13 P06L-1 14:00 AFF Röd - SFK P06 1-0 LIP 3
38 P07L-2 14:00 Djurgården U10 - AFF P07 VIT 1-1 LIP 2
37 P07L-1 14:00 Assyriska FF - Täby FK Skarpäng 1 6-1 LIP 1
33 P07L-3 13:30 SFK P07 Svart - TÄBY P07-U4-2 3-1 LIP 3
34 P07L-4 13:30 Syrianska IF P07 - Täby FK P07:2-1 3-1 LIP 2
8 P06L-2 13:30 Barkarö Röd - Nackdala AIS P06 3-2 LIP 1
7 P06L-1 13:00 Barkarö Blå - Hammarby IF 11-2 LIP 3
30 P07L-2 13:00 Nackdala ais 07 - Tullinge Fotboll Vit 1-0 LIP 2
29 P07L-1 13:00 IFK Aspudden Tellus P07 Röd - Triangeln Ik 1-3 LIP 1
32 P09L-1 12:30 BP09-26 - AFF P09 Vit 0-1 LIP 3
26 P08L-2 12:30 Hammarby Fotboll - Assyriska ff svart 1-5 LIP 2
25 P08L-1 12:30 BP P08:4 - Assyriska P08-Röd 10-0 LIP 1
31 P09L-1 12:00 FC Järfälla röd - SFK P09 0-3 LIP 3
22 P08L-2 12:00 Sörskogen vit - Syrianska Gul 4-2 LIP 2
21 P08L-1 12:00 Syrianska Röd - Djurgårdens IF 2-6 LIP 1
24 P09L-1 11:30 AFF P09 Vit - Assyriska FF 0-0 LIP 3
23 P09L-1 11:00 SFK P09 - BP09-26 0-8 LIP 3
16 P08L-2 11:00 Sörskogen vit - Hammarby Fotboll 6-0 LIP 2
15 P08L-1 11:00 Syrianska Röd - BP P08:4 0-4 LIP 1
12 P08L-2 10:30 Syrianska Gul - Assyriska ff svart 0-2 LIP 2
18 P09L-1 10:30 Assyriska FF - FC Järfälla röd 3-0 LIP 3
11 P08L-1 10:30 Djurgårdens IF - Assyriska P08-Röd 4-2 LIP 1
17 P09L-1 10:00 AFF P09 Vit - SFK P09 10-0 LIP 3
6 P08L-2 09:30 Assyriska ff svart - Sörskogen vit 2-0 LIP 2
10 P09L-1 09:30 BP09-26 - FC Järfälla röd 3-0 LIP 3
5 P08L-1 09:30 Assyriska P08-Röd - Syrianska Röd 0-4 LIP 1
9 P09L-1 09:00 SFK P09 - Assyriska FF 0-3 LIP 3
2 P08L-2 09:00 Hammarby Fotboll - Syrianska Gul 3-2 LIP 2
1 P08L-1 09:00 BP P08:4 - Djurgårdens IF 3-1 LIP 1
4 P09L-1 08:30 FC Järfälla röd - AFF P09 Vit 0-3 LIP 3
3 P09L-1 08:00 Assyriska FF - BP09-26 1-1 LIP 3