Senaste resultat

Antal: 153


Sö 2013-04-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
153 F12 18:00 Matfors IF F01 - SDFF 1-5 Pema Energi (A) FINAL
152 F11 18:00 Alnö IF - IFK Timrå vit 2-0 Profilplåt (B) FINAL
151 P12 17:10 Kubikenborgs IF Gul - Kubikenborgs IF Svart 5-0 Ramudden (C) FINAL
150 P11 17:10 Selånger FK P02 - Sundsvalls FF P02 1-4 Pema Energi (A) FINAL
149 P9 17:00 Selånger FK Blå - Sundsvalls FF P04 Röd 1-2 (STR) Trafikteknik (E) FINAL
148 P10 16:30 Essviks AIF vit - SBIF P03 1-3 Sidsjö Hotell (D) FINAL
145 F11 16:20 SDFF 02 - IFK Timrå vit 0-3 Ramudden (C) Semifinal 2
146 F12 16:20 Sund IF - Matfors IF F01 0-2 Profilplåt (B) Semifinal 1
144 F11 16:20 Alnö IF - IFK Timrå blå 4-3 (STR) Pema Energi (A) Semifinal 1
147 F12 16:20 SDFF - Selånger FK F02 2-0 Lastbilsbolaget (G) Semifinal 2
141 P11 15:30 Sundsvalls FF P02 - Kuben gul 2-1 (STR) Ramudden (C) Semifinal 2
142 P12 15:30 Kubikenborgs IF Gul - Kubikenborgs IF Vit 5-0 Profilplåt (B) Semifinal 1
140 P11 15:30 GIF Sundsvall P02 Blå - Selånger FK P02 2-3 Pema Energi (A) Semifinal 1
143 P12 15:30 IFK Timrå Blå - Kubikenborgs IF Svart 4-5 (STR) Lastbilsbolaget (G) Semifinal 2
138 P9 15:20 Selånger FK Blå - Sundsvalls FF P04 Blå 3-2 Trafikteknik (E) Semifinal 1
139 P9 15:20 Sundsvalls FF P04 Röd - Selånger FK Röd 5-4 (STR) Sidsjö Hotell (D) Semifinal 2
132 P10 14:40 Essviks AIF vit - Kuben 03 svart 3-2 TL Tak (F) Semifinal 1
133 P10 14:40 SBIF P03 - Essviks AIF grön 8-2 Sidsjö Hotell (D) Semifinal 2
136 F12 14:40 SDFF - Njurunda IK 4-0 Profilplåt (B) 1/4-final 3
135 F12 14:40 Matfors IF F01 - Selånger FK F01 2-1 Ramudden (C) 1/4-final 2
134 F12 14:40 Alnö IF - Sund IF 2-3 (STR) Pema Energi (A) 1/4-final 1
137 F12 14:40 Selånger FK F02 - SFF F01/02 vit 1-0 Lastbilsbolaget (G) 1/4-final 4
130 F11 13:50 SDFF 02 - Selånger FK F02 röd 1-0 Profilplåt (B) 1/4-final 3
131 F11 13:50 IFK Timrå vit - Mafors IF blå 6-1 Lastbilsbolaget (G) 1/4-final 4
129 F11 13:50 IFK Timrå blå - Heffnersklubbans BK 9-1 Ramudden (C) 1/4-final 2
128 F11 13:50 Alnö IF - Matfors IF vit 2-1 Pema Energi (A) 1/4-final 1
126 P9 13:20 Selånger FK Röd - Alnö IF gul 5-1 Trafikteknik (E) 1/4-final 4
127 F9F10 13:20 Selånger FK F04 Röd - Selånger FK F04 Blå 0-1 TL Tak (F) FINAL
125 P9 13:20 Sundsvalls FF P04 Röd - Sundsvalls FF P04 Vit 3-1 (STR) Sidsjö Hotell (D) 1/4-final 3
123 P12 13:00 IFK Timrå Blå - Selånger FK Blå 3-2 Profilplåt (B) 1/4-final 3
122 P12 13:00 Kubikenborgs IF Vit - IFK Timrå Vit 5-1 Ramudden (C) 1/4-final 2
121 P12 13:00 Kubikenborgs IF Gul - Selånger FK Röd 6-1 Pema Energi (A) 1/4-final 1
124 P12 13:00 Kubikenborgs IF Svart - Svartviks IF 3-2 Lastbilsbolaget (G) 1/4-final 4
119 P9 12:40 Selånger FK Blå - Alnö IF vit 4-1 Trafikteknik (E) 1/4-final 1
120 P9 12:40 Alnö IF röd - Sundsvalls FF P04 Blå 2-3 (STR) TL Tak (F) 1/4-final 2
118 P10 12:40 Lucksta IF P03 - Essviks AIF grön 1-3 Sidsjö Hotell (D) 1/4-final 4
117 F12 12:10 SFF F01/02 vit - SFF F01/02 röd 3-1 (STR) Profilplåt (B) 1/8-final 8
115 P10 12:00 Selånger FK P03 Röd - Kuben 03 svart 0-4 Trafikteknik (E) 1/4-final 2
116 P10 12:00 Granlo BK P03 - SBIF P03 0-4 TL Tak (F) 1/4-final 3
114 P10 12:00 Selånger FK P03 Blå - Essviks AIF vit 1-2 Sidsjö Hotell (D) 1/4-final 1
113 F11 11:20 Mafors IF blå - SDFF 03 3-0 Ramudden (C) 1/8-final 8
111 P11 11:20 Kuben gul - Alnö IF A 1-0 Profilplåt (B) 1/4-final 4
112 P12 11:20 Svartviks IF - Sidsjö-Böle IF P01 Svart 3-0 Pema Energi (A) 1/8-final 8
110 P11 11:20 Selånger FK P02 - Njurunda SK P02 3-1 Lastbilsbolaget (G) 1/4-final 2
108 F9F10 10:40 Matfors IF F04 - Selånger FK F04 Röd 0-1 Sidsjö Hotell (D) Semifinal 1
109 F9F10 10:40 Selånger FK F03 - Selånger FK F04 Blå 1-2 Trafikteknik (E) Semifinal 2
104 P12 10:30 Selånger FK Röd - Sidsjö-Böle IF P01 Grön 2-1 (STR) Ramudden (C) 1/8-final 2
106 P12 10:30 Selånger FK Blå - Selånger FK P02 3-1 Lastbilsbolaget (G) 1/8-final 6
105 P12 10:30 Matfors IF P01 - IFK Timrå Vit 2-3 Profilplåt (B) 1/8-final 4
107 F12-2 10:30 Sund IF - Selånger FK F02 0-1 Pema Energi (A)
103 P9 10:00 Alnö IF gul - Selånger FK P05 12-0 Trafikteknik (E) 1/8-final 8
102 P10 10:00 Kovlands IF - Essviks AIF grön 1-6 Sidsjö Hotell (D) 1/8-final 8
99 P11-2 09:40 Sidsjö-Böle IF Vit - Njurunda SK P02 2-8 Ramudden (C)
100 F12-1 09:40 Kovlands IF - Alnö IF 1-6 Profilplåt (B)
98 P11-1 09:40 GIF Sundsvall P02 Vit - Alnö IF 1 0-10 Pema Energi (A)
101 F12-2 09:40 SDFF - Härnösands SK Blå 6-1 Lastbilsbolaget (G)
95 F11-1 08:50 Heffnersklubbans BK - Alnö IF 0-1 Ramudden (C)
96 F12-1 08:50 Selånger FK F01 - SFF F01/02 vit 3-1 Profilplåt (B)
94 P12-1 08:50 Kovlands IF P01/02 - IFK Timrå Vit 0-4 Pema Energi (A)
97 F12-3 08:50 Njurunda IK - Matfors IF F01 2-3 Lastbilsbolaget (G)
91 P11-3 08:00 IFK Timrå - GIF Sundsvall P03 (blå) 7-0 Ramudden (C)
92 P11-4 08:00 Kuben P03 gul - GIF Sundsvall P02 Blå 0-5 Profilplåt (B)
90 P11-2 08:00 GIF Sundsvall P03 (vit) - Alnö IF A 3-5 Pema Energi (A)
93 P11-5 08:00 Matfors IF P02 blå - Selånger FK P02 0-5 Lastbilsbolaget (G)

Lö 2013-04-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
86 P12-4 19:40 Matfors IF P01 - Kubikenborgs IF Svart 1-4 Pema Energi (A)
87 F11-1 19:40 Selånger FK F03 - Mafors IF blå 0-9 Ramudden (C)
88 F11-2 19:40 Matfors IF vit - IFK Timrå vit 1-3 Profilplåt (B)
89 F11-3 19:40 SDFF 03 - IFK Timrå blå 1-13 Lastbilsbolaget (G)
82 P11-5 18:50 Matfors IF P02 blå - Bik SK 0-11 Pema Energi (A)
83 P12-1 18:50 Selånger FK Blå - Kubikenborgs IF Gul 1-5 Ramudden (C)
84 P12-2 18:50 Selånger FK Röd - IFK Timrå Blå 2-3 Profilplåt (B)
85 P12-3 18:50 Sidsjö-Böle IF P01 Grön - Kubikenborgs IF Vit 0-4 Lastbilsbolaget (G)
81 P11-4 18:00 Matfors IF P02 vit - GIF Sundsvall P02 Blå 0-11 Lastbilsbolaget (G)
80 P11-3 18:00 IFK Timrå - Kuben svart 4-1 Profilplåt (B)
79 P11-2 18:00 Sidsjö-Böle IF Vit - GIF Sundsvall P03 (vit) 2-1 Pema Energi (A)
78 P11-1 18:00 Sidsjö-Böle IF Grön - Kuben gul 1-13 Ramudden (C)
76 F12-1 17:10 Selånger FK F01 - Kovlands IF 2-0 Profilplåt (B)
74 P12-1 17:10 Selånger FK Blå - Kovlands IF P01/02 1-1 Pema Energi (A)
77 F12-2 17:10 Sund IF - SDFF 0-4 Lastbilsbolaget (G)
75 F11-1 17:10 Selånger FK F03 - Heffnersklubbans BK 1-4 Ramudden (C)
70 P11-2 16:20 Njurunda SK P02 - Alnö IF A 0-0 Pema Energi (A)
71 P11-3 16:20 Sundsvalls FF P02 - IFK Timrå 4-1 Ramudden (C)
68 P9-2 16:20 Sundsvalls FF P04 Röd - Selånger FK Röd 3-2 Trafikteknik (E)
67 P9-1 16:20 Kuben Gul - Alnö IF gul 1-10 Sidsjö Hotell (D)
69 P9-2 16:20 Kuben Svart - Alnö IF vit 1-6 TL Tak (F)
72 P11-4 16:20 Svartviks IF - Kuben P03 gul 6-0 Profilplåt (B)
73 P11-5 16:20 Sund IF - Matfors IF P02 blå 2-2 Lastbilsbolaget (G)
64 P10-1 15:40 Kuben 03 svart - Selånger FK P03 Blå 0-2 Sidsjö Hotell (D)
65 P10-2 15:40 Granlo BK P03 - Lucksta IF P03 4-2 Trafikteknik (E)
66 F9F10-1 15:40 Selånger FK F03 - Matfors IF F04 1-2 TL Tak (F)
62 F12-2 15:30 Selånger FK F02 - Härnösands SK Blå 3-0 Ramudden (C)
63 F12-3 15:30 Matfors IF F01 - SFF F01/02 röd 1-1 Profilplåt (B)
61 F12-1 15:30 SFF F01/02 vit - Alnö IF 1-3 Pema Energi (A)
60 P11-1 15:30 Sidsjö-Böle IF Grön - GIF Sundsvall P02 Vit 1-3 Lastbilsbolaget (G)
59 P9-3 15:00 Selånger FK P05 - Alnö IF röd 1-9 TL Tak (F)
58 P9-1 15:00 Sundsvalls FF P04 Blå - Selånger FK Blå 1-3 Trafikteknik (E)
57 F9F10-1 15:00 Selånger FK F04 Blå - Selånger FK F04 Röd 2-2 Sidsjö Hotell (D)
55 F11-2 14:40 IFK Timrå vit - SDFF 02 0-2 Profilplåt (B)
54 F11-1 14:40 Mafors IF blå - Alnö IF 0-4 Ramudden (C)
53 P12-4 14:40 Kubikenborgs IF Svart - Selånger FK P02 5-0 Pema Energi (A)
56 F11-3 14:40 IFK Timrå blå - Selånger FK F02 röd 2-1 Lastbilsbolaget (G)
51 P9-2 14:20 Selånger FK Röd - Alnö IF vit 3-1 Sidsjö Hotell (D)
52 P9-2 14:20 Sundsvalls FF P04 Röd - Kuben Svart 10-0 Trafikteknik (E)
50 P10-3 14:20 Selånger FK P03 Röd - Essviks AIF grön 3-2 TL Tak (F)
47 P12-1 13:50 Kubikenborgs IF Gul - IFK Timrå Vit 3-1 Ramudden (C)
46 P11-5 13:50 Selånger FK P02 - Bik SK 3-2 Pema Energi (A)
48 P12-2 13:50 IFK Timrå Blå - Sidsjö-Böle IF P01 Svart 1-0 Profilplåt (B)
49 P12-3 13:50 Kubikenborgs IF Vit - Svartviks IF 3-2 Lastbilsbolaget (G)
39 P10-1 13:00 Selånger FK P03 Blå - Kovlands IF 3-0 Sidsjö Hotell (D)
45 P11-4 13:00 Kuben P03 gul - Matfors IF P02 vit 2-1 Lastbilsbolaget (G)
44 P11-3 13:00 Kuben svart - GIF Sundsvall P03 (blå) 4-1 Profilplåt (B)
41 P9-1 13:00 Sundsvalls FF P04 Blå - Kuben Gul 2-1 TL Tak (F)
42 P11-1 13:00 Kuben gul - Alnö IF 1 3-2 Ramudden (C)
40 F9F10-1 13:00 Selånger FK F04 Blå - Selånger FK F03 1-1 Trafikteknik (E)
43 P11-2 13:00 Alnö IF A - Sidsjö-Böle IF Vit 6-2 Pema Energi (A)
37 P9-1 12:20 Selånger FK Blå - Alnö IF gul 4-3 Trafikteknik (E)
36 F9F10-1 12:20 Selånger FK F04 Röd - Matfors IF F04 2-2 Sidsjö Hotell (D)
38 P9-3 12:20 Alnö IF röd - Sundsvalls FF P04 Vit 3-2 TL Tak (F)
33 F11-1 12:10 Alnö IF - Selånger FK F03 1-0 Ramudden (C)
34 F12-1 12:10 Alnö IF - Selånger FK F01 1-0 Profilplåt (B)
32 P12-1 12:10 IFK Timrå Vit - Selånger FK Blå 1-2 Pema Energi (A)
35 F12-2 12:10 Härnösands SK Blå - Sund IF 1-3 Lastbilsbolaget (G)
29 P10-2 11:40 Lucksta IF P03 - Essviks AIF vit 3-1 Trafikteknik (E)
30 P10-3 11:40 Essviks AIF grön - SBIF P03 2-2 TL Tak (F)
31 P9-2 11:40 Alnö IF vit - Sundsvalls FF P04 Röd 3-6 Sidsjö Hotell (D)
27 P11-4 11:20 GIF Sundsvall P02 Blå - Svartviks IF 3-1 Profilplåt (B)
26 P11-3 11:20 GIF Sundsvall P03 (blå) - Sundsvalls FF P02 0-9 Ramudden (C)
25 P11-2 11:20 GIF Sundsvall P03 (vit) - Njurunda SK P02 0-3 Pema Energi (A)
28 P11-5 11:20 Bik SK - Sund IF 5-1 Lastbilsbolaget (G)
24 F12-3 10:30 SFF F01/02 röd - Njurunda IK 0-3 Profilplåt (B)
21 P11-1 10:30 Alnö IF 1 - Sidsjö-Böle IF Grön 1-1 Lastbilsbolaget (G)
23 F12-2 10:30 SDFF - Selånger FK F02 4-1 Ramudden (C)
22 F12-1 10:30 Kovlands IF - SFF F01/02 vit 0-3 Pema Energi (A)
18 F9F10-1 10:20 Matfors IF F04 - Selånger FK F04 Blå 2-2 Trafikteknik (E)
19 P9-1 10:20 Alnö IF gul - Sundsvalls FF P04 Blå 1-2 TL Tak (F)
20 P9-3 10:20 Sundsvalls FF P04 Vit - Selånger FK P05 11-1 Sidsjö Hotell (D)
13 P9-2 09:40 Kuben Svart - Selånger FK Röd 0-6 TL Tak (F)
15 F11-1 09:40 Heffnersklubbans BK - Mafors IF blå 1-0 Ramudden (C)
14 P12-4 09:40 Selånger FK P02 - Matfors IF P01 0-4 Pema Energi (A)
11 F9F10-1 09:40 Selånger FK F03 - Selånger FK F04 Röd 3-0 Sidsjö Hotell (D)
12 P9-1 09:40 Kuben Gul - Selånger FK Blå 1-5 Trafikteknik (E)
16 F11-2 09:40 SDFF 02 - Matfors IF vit 1-2 Profilplåt (B)
17 F11-3 09:40 Selånger FK F02 röd - SDFF 03 6-0 Lastbilsbolaget (G)
8 P10-1 09:00 Kovlands IF - Kuben 03 svart 1-3 Sidsjö Hotell (D)
9 P10-2 09:00 Essviks AIF vit - Granlo BK P03 1-2 Trafikteknik (E)
10 P10-3 09:00 SBIF P03 - Selånger FK P03 Röd 1-1 TL Tak (F)
5 P12-1 08:50 Kovlands IF P01/02 - Kubikenborgs IF Gul 3-9 Ramudden (C)
6 P12-2 08:50 Sidsjö-Böle IF P01 Svart - Selånger FK Röd 1-3 Profilplåt (B)
4 P11-4 08:50 Svartviks IF - Matfors IF P02 vit 1-0 Pema Energi (A)
7 P12-3 08:50 Svartviks IF - Sidsjö-Böle IF P01 Grön 7-1 Lastbilsbolaget (G)
1 P11-1 08:00 GIF Sundsvall P02 Vit - Kuben gul 1-2 Pema Energi (A)
2 P11-3 08:00 Sundsvalls FF P02 - Kuben svart 6-1 Ramudden (C)
3 P11-5 08:00 Sund IF - Selånger FK P02 1-5 Profilplåt (B)