Senaste resultat

Antal: 187


Sö 2014-06-15

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
219 ROD 14:00 Vinnere gruppe 1 - The Bandyboys 6-3 Salming FINAL
220 ROD 13:45 Tinder Kings - Vinner kamp 215 3-5 Salming Plac. 3-4
217 ROD 13:30 Vinnere gruppe 1 - Tinder Kings 4-3 Salming Semifinal 1
218 ROD 13:30 Vinner kamp 215 - The Bandyboys 1-3 Pågen Semifinal 2
309 ROSA 13:15 Shining Stars - Skien Innebandyklubb 4-0 Salming B-FINAL
215 ROD 13:00 Søndre Vikings 1 - Skien Innebandyklubb 7-1 Salming 1/4-final 3
216 ROD 13:00 Jessheeeeim 2 - The Bandyboys 4-6 Pågen 1/4-final 4
214 ROD 12:45 Vinner kamp 207 - Tinder Kings 1-5 Pågen 1/4-final 2
213 ROD 12:45 Vinnere gruppe 1 - Vinner kamp 206 4-3 Salming 1/4-final 1
308 ROSA 12:45 Vinner kamp 305 - Skien Innebandyklubb 1-2 Kaffemann B-Semifinal 2
211 ROD 12:30 Jessheeeeim 2 - Vinner kamp 202 8-2 Salming 1/8-final 7
212 ROD 12:30 The Bandyboys - Miks-Fighters 5-4 Pågen 1/8-final 8
307 ROSA 12:30 Happy Campers - Shining Stars 1-5 Kaffemann B-Semifinal 1
208 ROD 12:15 Tinder Kings - Team Palmekysten 4-2 Salming 1/8-final 4
209 ROD 12:15 Kjøttkøllane - Søndre Vikings 1 4-5 (FL) Pågen 1/8-final 5
210 ROD 12:15 Levende LIK - Skien Innebandyklubb 1-4 Kaffemann 1/8-final 6
205 ROD 12:00 Vinnere gruppe 1 - Tinn & Tang 5-1 Salming 1/8-final 1
206 ROD 12:00 2. plass gruppe 3 - Køllekameratene 5-2 Pågen 1/8-final 2
207 ROD 12:00 Jessheeeeim - Les bleus 5-6 Kaffemann 1/8-final 3
305 ROSA 11:45 Team Rastløs - Farmakologen Biobabes 2-3 Pågen B-1/4-final 3
304 ROSA 11:45 Shining Stars - Team Besvim 4-3 Salming B-1/4-final 2
306 ROSA 11:45 Cunts n roses - Skien Innebandyklubb 1-3 Kaffemann B-1/4-final 4
303 ROSA 11:30 Happy Campers - Farmakologen Biobabes 2 10-0 Kaffemann B-1/4-final 1
204 ROD 11:30 Miks-Fighters - Elektro TT 3-2 Salming 1/16-final 8
202 ROD 11:30 Søndre Vikings 2 - Oslofjorden Speckhoggers 3-4 Pågen 1/16-final 7
198 ROD 11:15 Pilkington - Søndre Vikings 1 2-7 Salming 1/16-final 5
196 ROD 11:15 Team Palmekysten - Svartskog 8-0 Pågen 1/16-final 4
200 ROD 11:15 Skien Innebandyklubb - ARAM IBK 2 2-0 Kaffemann 1/16-final 6
190 ROD 11:00 Helgelandsmoen Oilers - Tinn & Tang 2-4 Salming 1/16-final 1
192 ROD 11:00 Køllekameratene - Rekruttene 3-2 Pågen 1/16-final 2
194 ROD 11:00 Les bleus - Skien Innebandyklubb 2 8-1 Kaffemann 1/16-final 3

Lö 2014-06-14

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
151 GUL 18:45 Goldfingers - Släpp Sargen 3-4 Salming FINAL
301 ROSA 18:30 Natt&Dag - Erre herre er party 5-1 Salming A-FINAL
152 GUL 18:15 Brasil - Team Famous 2 4-3 (FL) Salming Plac. 3-4
302 ROSA 18:15 Brigitte & The Stickbreakers - Forvirra høner 4-2 Pågen A-Plac. 3-4
149 GUL 18:00 Brasil - Goldfingers 3-4 Pågen Semifinal 1
150 GUL 18:00 Släpp Sargen - Team Famous 2 7-4 Salming Semifinal 2
265 ROD-3 18:00 Skien Innebandyklubb - Svartskog 5-2 Kaffemann
299 ROSA 17:45 Brigitte & The Stickbreakers - Natt&Dag 3-5 Pågen A-Semifinal 1
300 ROSA 17:45 Erre herre er party - Forvirra høner 5-3 Salming A-Semifinal 2
264 ROD-3 17:45 Kjøttkøllane - Oslofjorden Speckhoggers 3-2 Kaffemann
244 ROD-2 17:30 Team Palmekysten - The Bandyboys 2-6 Salming
241 ROD-1 17:30 Team Kallio - Pilkington 1-3 Pågen
240 ROD-1 17:30 Skien Innebandyklubb 2 - Køllekameratene 1-6 Kaffemann
148 GUL 17:15 Team Sommerbandy - Team Famous 2 2-8 Salming 1/4-final 4
147 GUL 17:15 Släpp Sargen - Crocodile Junkees 9-0 Pågen 1/4-final 3
262 ROD-2 17:15 Tinn & Tang - Team Palmekysten 3-2 Kaffemann
145 GUL 17:00 Brasil - Andrelaget 1 5-3 Pågen 1/4-final 1
146 GUL 17:00 Goldfingers - Tåsen Top Guns 5-1 Salming 1/4-final 2
310 ROSA-1 17:00 Brigitte & The Stickbreakers - Team Besvim 9-3 Kaffemann
239 ROD-1 16:45 Levende LIK - Elektro TT 4-2 Salming
282 ROD-3 16:45 Svartskog - Kjøttkøllane 3-5 Pågen
261 ROD-2 16:45 The Bandyboys - PILS 5-1 Kaffemann
260 ROD-2 16:30 Søndre Vikings 2 - Jessheeeeim 5-2 Pågen
186 GUL-2 16:30 Släpp Sargen - D.R.A.M.M 9-2 Salming
318 ROSA-1 16:30 Brigitte & The Stickbreakers - Happy Campers 5-2 Kaffemann
187 GUL-2 16:15 Team Famous 2 - Goldfingers 2-6 Salming
281 ROD-3 16:15 Oslofjorden Speckhoggers - Helgelandsmoen Oilers 4-6 Pågen
238 ROD-1 16:15 Elektro TT - Team Kallio 6-1 Kaffemann
185 GUL-2 16:00 D.R.A.M.M - Torp Ninjaz 3-2 Salming
259 ROD-2 16:00 Jessheeeeim - Tinn & Tang 7-4 Pågen
279 ROD-3 16:00 De navneløse - Svartskog 3-4 Kaffemann
258 ROD-2 15:45 ARAM IBK 2 - The Bandyboys 2-4 Salming
184 GUL-2 15:45 Andrelaget 1 - Team Famous 2 1-5 Pågen
278 ROD-3 15:45 Skien Innebandyklubb - Kjøttkøllane 3-5 Kaffemann
237 ROD-1 15:30 ARAM IBK - Skien Innebandyklubb 2 5-0 Kaffemann
257 ROD-2 15:30 Team Palmekysten - PILS 5-3 Salming
183 GUL-2 15:30 Speilegg IBK - Goldfingers 2-7 Pågen
276 ROD-3 15:15 Kjøttkøllane - De navneløse 11-1 Salming
277 ROD-3 15:15 Svartskog - Helgelandsmoen Oilers 3-8 Pågen
236 ROD-1 15:15 Pilkington - Køllekameratene 0-3 Kaffemann
182 GUL-2 15:00 Team Famous 2 - D.R.A.M.M 6-3 Salming
235 ROD-1 15:00 Skien Innebandyklubb 2 - Elektro TT 2-2 Pågen
298 ROD-4 15:00 Tinder Kings - Søndre Vikings 1 8-4 Kaffemann
167 GUL-1 14:45 Tåsen Top Guns - Team Sommerbandy 3-5 Salming
324 ROSA-1 14:45 Team Besvim - Happy Campers 2-4 Pågen
339 ROSA-2 14:45 Team Rastløs - Skien Innebandyklubb 2-1 Kaffemann
256 ROD-2 14:30 The Bandyboys - Jessheeeeim 4-4 Pågen
234 ROD-1 14:30 Køllekameratene - ARAM IBK 1-6 Salming
297 ROD-4 14:30 Jessheeeeim 2 - Miks-Fighters 5-1 Kaffemann
181 GUL-2 14:15 Goldfingers - Andrelaget 1 8-4 Salming
166 GUL-1 14:15 3050 Mjøndærn - Crocodile Junkees 2-3 Pågen
338 ROSA-2 14:15 Erre herre er party - Natt&Dag 4-4 Kaffemann
296 ROD-4 14:00 Les bleus - Rekruttene 7-2 Pågen
255 ROD-2 14:00 PILS - ARAM IBK 2 2-3 Salming
323 ROSA-1 14:00 Brigitte & The Stickbreakers - Farmakologen Biobabes 7-1 Kaffemann
180 GUL-2 13:45 Torp Ninjaz - Släpp Sargen 1-12 Pågen
165 GUL-1 13:45 Brasil - Team Famous 4-2 Salming
233 ROD-1 13:45 Team Kallio - Levende LIK 0-3 Kaffemann
322 ROSA-1 13:30 Cunts n roses - Forvirra høner 4-4 Pågen
337 ROSA-2 13:30 Farmakologen Biobabes 2 - Shining Stars 0-8 Kaffemann
254 ROD-2 13:30 Tinn & Tang - Søndre Vikings 2 3-3 Salming
295 ROD-4 13:15 Søndre Vikings 1 - Miks-Fighters 2-2 Kaffemann
253 ROD-2 13:15 ARAM IBK 2 - Team Palmekysten 0-4 Pågen
294 ROD-4 13:15 Rekruttene - Jessheeeeim 2 0-7 Salming
179 GUL-2 13:00 Andrelaget 1 - Speilegg IBK 4-0 Salming
232 ROD-1 13:00 ARAM IBK - Pilkington 9-1 Pågen
252 ROD-2 13:00 Søndre Vikings 2 - The Bandyboys 2-7 Kaffemann
313 ROSA-1 12:45 Cunts n roses - Brigitte & The Stickbreakers 1-2 Salming
321 ROSA-1 12:45 Happy Campers - Farmakologen Biobabes 2-1 Pågen
336 ROSA-2 12:45 Skien Innebandyklubb - Natt&Dag 3-4 Kaffemann
231 ROD-1 12:30 Levende LIK - Skien Innebandyklubb 2 5-4 Salming
251 ROD-2 12:30 PILS - Tinn & Tang 5-1 Pågen
274 ROD-3 12:30 De navneløse - Skien Innebandyklubb 1-9 Kaffemann
335 ROSA-2 12:15 Shining Stars - Erre herre er party 2-3 Kaffemann
320 ROSA-1 12:15 Forvirra høner - Brigitte & The Stickbreakers 0-6 Salming
293 ROD-4 12:15 Les bleus - Tinder Kings 2-12 Pågen
245 ROD-2 12:00 Tinn & Tang - ARAM IBK 2 5-1 Salming
273 ROD-3 12:00 Oslofjorden Speckhoggers - Svartskog 2-3 Pågen
228 ROD-1 12:00 ARAM IBK - Levende LIK 7-1 Kaffemann
154 GUL-1 11:45 Team Sommerbandy - Brasil 2-4 Salming
280 ROD-3 11:45 Helgelandsmoen Oilers - Teledølene 5-9 Pågen
334 ROSA-2 11:45 Farmakologen Biobabes 2 - Team Rastløs 1-8 Kaffemann
164 GUL-1 11:30 Team Sommerbandy - Crocodile Junkees 7-4 Salming
178 GUL-2 11:30 Släpp Sargen - Team Famous 2 5-1 Pågen
331 ROSA-2 11:30 Natt&Dag - Farmakologen Biobabes 2 13-1 Kaffemann
291 ROD-4 11:15 Tinder Kings - Rekruttene 8-1 Pågen
176 GUL-2 11:15 Speilegg IBK - D.R.A.M.M 1-5 Salming
316 ROSA-1 11:15 Farmakologen Biobabes - Cunts n roses 0-4 Kaffemann
325 ROSA-2 11:00 Erre herre er party - Team Rastløs 4-0 Salming
163 GUL-1 11:00 Team Famous - 3050 Mjøndærn 8-2 Pågen
188 GUL-2 10:45 Torp Ninjaz - Speilegg IBK 2-0 Salming
314 ROSA-1 10:45 Team Besvim - Farmakologen Biobabes 4-2 Pågen
230 ROD-1 10:45 Køllekameratene - Team Kallio 8-0 Kaffemann
173 GUL-2 10:30 Släpp Sargen - Speilegg IBK 10-2 Salming
328 ROSA-2 10:30 Farmakologen Biobabes 2 - Erre herre er party 1-9 Pågen
226 ROD-1 10:30 Levende LIK - Pilkington 3-2 Kaffemann
290 ROD-4 10:15 Miks-Fighters - Les bleus 3-5 Kaffemann
275 ROD-3 10:15 Teledølene - Oslofjorden Speckhoggers 6-3 Salming
248 ROD-2 10:15 The Bandyboys - Tinn & Tang 6-3 Pågen
170 GUL-2 10:00 Speilegg IBK - Team Famous 2 0-5 Salming
222 ROD-1 10:00 Køllekameratene - Levende LIK 3-4 Kaffemann
312 ROSA-1 10:00 Farmakologen Biobabes - Forvirra høner 1-2 Pågen
246 ROD-2 09:45 Jessheeeeim - PILS 5-2 Salming
326 ROSA-2 09:45 Skien Innebandyklubb - Farmakologen Biobabes 2 5-1 Pågen
266 ROD-3 09:45 Teledølene - De navneløse 3-1 Kaffemann

Fr 2014-06-13

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
229 ROD-1 21:15 Pilkington - Elektro TT 3-0 (WO) Kaffemann
292 ROD-4 21:15 Jessheeeeim 2 - Søndre Vikings 1 3-2 Salming
177 GUL-2 21:00 Goldfingers - Torp Ninjaz 10-0 Pågen
162 GUL-1 21:00 Brasil - Tåsen Top Guns 4-1 Salming
288 ROD-4 21:00 Tinder Kings - Miks-Fighters 0-0 Kaffemann
223 ROD-1 20:45 Pilkington - Skien Innebandyklubb 2 4-3 Salming
250 ROD-2 20:45 Team Palmekysten - Jessheeeeim 2-4 Pågen
287 ROD-4 20:45 Les bleus - Jessheeeeim 2 4-5 Kaffemann
333 ROSA-2 20:30 Erre herre er party - Skien Innebandyklubb 7-1 Salming
319 ROSA-1 20:30 Cunts n roses - Team Besvim 2-1 Pågen
286 ROD-4 20:30 Miks-Fighters - Rekruttene 4-0 Kaffemann
242 ROD-2 20:15 Jessheeeeim - ARAM IBK 2 4-2 Salming
284 ROD-4 20:15 Jessheeeeim 2 - Tinder Kings 0-4 Pågen
271 ROD-3 20:15 Skien Innebandyklubb - Helgelandsmoen Oilers 3-1 Kaffemann
243 ROD-2 20:00 PILS - Søndre Vikings 2 3-6 Kaffemann
317 ROSA-1 20:00 Team Besvim - Forvirra høner 2-4 Salming
332 ROSA-2 20:00 Team Rastløs - Shining Stars 2-1 Pågen
175 GUL-2 19:45 Andrelaget 1 - Släpp Sargen 3-6 Salming
160 GUL-1 19:45 Tåsen Top Guns - Team Famous 4-1 Pågen
270 ROD-3 19:45 De navneløse - Oslofjorden Speckhoggers 5-7 Kaffemann
161 GUL-1 19:30 3050 Mjøndærn - Team Sommerbandy 1-10 Salming
267 ROD-3 19:30 Helgelandsmoen Oilers - Kjøttkøllane 2-7 Pågen
311 ROSA-1 19:30 Happy Campers - Cunts n roses 4-2 Kaffemann
159 GUL-1 19:15 Crocodile Junkees - Brasil 3-4 Salming
227 ROD-1 19:15 Skien Innebandyklubb 2 - Team Kallio 5-0 Kaffemann
169 GUL-2 19:15 Goldfingers - Släpp Sargen 1-4 Pågen
263 ROD-3 19:00 Helgelandsmoen Oilers - De navneløse 5-2 Pågen
289 ROD-4 19:00 Rekruttene - Søndre Vikings 1 0-1 Salming
315 ROSA-1 19:00 Forvirra høner - Happy Campers 1-0 Kaffemann
172 GUL-2 18:45 D.R.A.M.M - Goldfingers 2-4 Salming
171 GUL-2 18:45 Torp Ninjaz - Andrelaget 1 1-3 Pågen
268 ROD-3 18:45 Oslofjorden Speckhoggers - Skien Innebandyklubb 3-7 Kaffemann
225 ROD-1 18:30 Elektro TT - Køllekameratene 2-4 Kaffemann
249 ROD-2 18:30 ARAM IBK 2 - Søndre Vikings 2 4-6 Salming
158 GUL-1 18:30 Team Famous - Team Sommerbandy 3-7 Pågen
157 GUL-1 18:15 Tåsen Top Guns - Crocodile Junkees 4-3 Pågen
174 GUL-2 18:15 Team Famous 2 - Torp Ninjaz 4-3 Salming
247 ROD-2 18:15 Søndre Vikings 2 - Team Palmekysten 2-3 Kaffemann
329 ROSA-2 18:00 Team Rastløs - Natt&Dag 2-13 Kaffemann
168 GUL-2 18:00 D.R.A.M.M - Andrelaget 1 4-5 Salming
156 GUL-1 18:00 Brasil - 3050 Mjøndærn 4-2 Pågen
327 ROSA-2 17:45 Natt&Dag - Shining Stars 2-5 Pågen
269 ROD-3 17:45 Svartskog - Teledølene 1-6 Kaffemann
224 ROD-1 17:45 Team Kallio - ARAM IBK 2-12 Salming
283 ROD-3 17:30 Teledølene - Skien Innebandyklubb 3-2 Pågen
285 ROD-4 17:30 Søndre Vikings 1 - Les bleus 2-4 Kaffemann
155 GUL-1 17:30 Crocodile Junkees - Team Famous 5-4 Salming
330 ROSA-2 17:15 Shining Stars - Skien Innebandyklubb 5-1 Kaffemann
221 ROD-1 17:00 Elektro TT - ARAM IBK 2-1 Kaffemann
153 GUL-1 17:00 3050 Mjøndærn - Tåsen Top Guns 2-6 Salming
272 ROD-3 17:00 Kjøttkøllane - Teledølene 6-2 Pågen