181 |
P10 |
19:00 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Stockholm Södra FF Svart
|
5-0
|
Sätrahallen |
FINAL |
|
182 |
P10 |
18:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Nackdala AIS
|
1-2
|
Sätrahallen |
Plac. 3-4 |
|
92 |
F10 |
18:10 |
Ängby IF -
Mälarhöjden IK
|
1-2
|
Vintervikshallen |
FINAL |
|
180 |
P10 |
18:00 |
Nackdala AIS -
Stockholm Södra FF Svart
|
3-4
(STR) |
Sätrahallen |
Semifinal 2 |
|
93 |
F10 |
17:40 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Aspudden Tellus IFK Gul
|
4-0
|
Vintervikshallen |
3:e & 4:e plats |
|
179 |
P10 |
17:40 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Blå
|
7-0
|
Sätrahallen |
Semifinal 1 |
|
178 |
P10 |
17:20 |
Stockholm Södra FF Svart -
Stockholm Södra FF Vit
|
1-0
|
Sätrahallen |
1/4-final 4 |
|
99 |
F10-1 |
17:10 |
Mälarhöjden IK -
Aspudden Tellus IFK Gul
|
1-0
|
Vintervikshallen |
|
|
177 |
P10 |
17:00 |
Nackdala AIS -
Mälarhöjdens IK Vit
|
5-1
|
Sätrahallen |
1/4-final 3 |
|
98 |
F10-1 |
16:50 |
Ängby IF -
Mälarhöjdens IK Röd
|
2-0
|
Vintervikshallen |
|
|
176 |
P10 |
16:40 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Hägersten SK
|
2-1
|
Sätrahallen |
1/4-final 2 |
|
97 |
F10-1 |
16:30 |
Ängby IF -
Mälarhöjden IK
|
1-1
|
Vintervikshallen |
|
|
175 |
P10 |
16:20 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
4-0
|
Sätrahallen |
1/4-final 1 |
|
96 |
F10-1 |
16:10 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Aspudden Tellus IFK Gul
|
2-0
|
Vintervikshallen |
|
|
202 |
P10-2 |
15:50 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Stockholm Södra FF Vit
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
95 |
F10-1 |
15:50 |
Aspudden Tellus IFK Gul -
Ängby IF
|
0-4
|
Vintervikshallen |
|
|
35 |
P11 |
15:50 |
Svensk-Palestinska FF P07 -
Boo FF P05:7 Blå
|
2-3
|
Brännkyrkahallen |
FINAL |
|
94 |
F10-1 |
15:30 |
Mälarhöjden IK -
Mälarhöjdens IK Röd
|
3-1
|
Vintervikshallen |
|
|
129 |
F11 |
15:30 |
Älta IF Svart -
Örby IS F05 Blå
|
2-3
(STR) |
Västertorpshallen |
FINAL |
|
192 |
P10-1 |
15:30 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
8-0
|
Sätrahallen |
|
|
36 |
P11 |
15:20 |
Rågsveds if grön -
Boo FF P05:7 Gul
|
0-5
|
Brännkyrkahallen |
Plac. 3-4 |
|
130 |
F11 |
15:10 |
Örby IS F05 Röd -
Huddinge IF
|
0-2
(STR) |
Västertorpshallen |
Plac. 3-4 |
|
201 |
P10-2 |
15:10 |
Nackdala AIS -
Vasalunds IF P06 Solna Röd
|
1-0
|
Sätrahallen |
|
|
34 |
P11 |
14:50 |
Boo FF P05:7 Blå -
Boo FF P05:7 Gul
|
3-1
(STR) |
Brännkyrkahallen |
Semifinal 2 |
|
128 |
F11 |
14:50 |
Örby IS F05 Blå -
Huddinge IF
|
1-0
|
Västertorpshallen |
Semifinal 2 |
|
191 |
P10-1 |
14:50 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Stockholm Södra FF Svart
|
0-4
|
Sätrahallen |
|
|
33 |
P11 |
14:30 |
Svensk-Palestinska FF P07 -
Rågsveds if grön
|
7-1
|
Brännkyrkahallen |
Semifinal 1 |
|
127 |
F11 |
14:30 |
Örby IS F05 Röd -
Älta IF Svart
|
0-3
|
Västertorpshallen |
Semifinal 1 |
|
200 |
P10-2 |
14:20 |
Stockholm Södra FF Vit -
Mälarhöjdens IK Blå
|
3-3
|
Sätrahallen |
|
|
126 |
F11 |
14:10 |
Huddinge IF -
Sätra SK Svart
|
4-3
(STR) |
Västertorpshallen |
1/4-final 4 |
|
190 |
P10-1 |
14:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Hägersten SK
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
32 |
P11-1 |
14:00 |
Boo FF P05:7 Gul -
Boo FF P05:7 Blå
|
1-1
|
Brännkyrkahallen |
|
|
125 |
F11 |
13:50 |
Örby IS F05 Blå -
Mälarhöjdens IK Vit
|
3-1
|
Västertorpshallen |
1/4-final 3 |
|
199 |
P10-2 |
13:40 |
Vasalunds IF P06 Solna Röd -
Mälarhöjdens IK Röd
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
31 |
P11-1 |
13:40 |
Svensk-Palestinska FF P07 -
Rågsveds if grön
|
5-0
|
Brännkyrkahallen |
|
|
124 |
F11 |
13:30 |
Älta IF Svart -
Älta IF Gul
|
2-1
(STR) |
Västertorpshallen |
1/4-final 2 |
|
30 |
P11-1 |
13:20 |
Svensk-Palestinska FF P07 -
Boo FF P05:7 Gul
|
2-1
|
Brännkyrkahallen |
|
|
189 |
P10-1 |
13:20 |
Stockholm Södra FF Svart -
IF Brommapojkarna P07:1
|
1-4
|
Sätrahallen |
|
|
123 |
F11 |
13:10 |
Örby IS F05 Röd -
Mälarhöjdens IK Röd
|
4-0
|
Västertorpshallen |
1/4-final 1 |
|
198 |
P10-2 |
13:00 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Nackdala AIS
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
29 |
P11-1 |
12:50 |
Rågsveds if grön -
Boo FF P05:7 Blå
|
1-6
|
Brännkyrkahallen |
|
|
146 |
F11-2 |
12:40 |
Sätra SK Svart -
Mälarhöjdens IK Röd
|
2-1
|
Västertorpshallen |
|
|
188 |
P10-1 |
12:40 |
Hägersten SK -
Mälarhöjdens IK Svart
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
28 |
P11-1 |
12:30 |
Boo FF P05:7 Blå -
Svensk-Palestinska FF P07
|
0-2
|
Brännkyrkahallen |
|
|
140 |
F11-1 |
12:20 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Huddinge IF
|
0-0
|
Västertorpshallen |
|
|
27 |
P11-1 |
12:10 |
Boo FF P05:7 Gul -
Rågsveds if grön
|
4-1
|
Brännkyrkahallen |
|
|
197 |
P10-2 |
12:10 |
Stockholm Södra FF Vit -
Vasalunds IF P06 Solna Röd
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
145 |
F11-2 |
12:00 |
Örby IS F05 Blå -
Älta IF Svart
|
2-1
|
Västertorpshallen |
|
|
187 |
P10-1 |
11:50 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Stockholm Södra FF Svart
|
0-2
|
Sätrahallen |
|
|
139 |
F11-1 |
11:40 |
Örby IS F05 Röd -
Älta IF Gul
|
3-1
|
Västertorpshallen |
|
|
196 |
P10-2 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Nackdala AIS
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
144 |
F11-2 |
11:20 |
Örby IS F05 Blå -
Sätra SK Svart
|
2-0
|
Västertorpshallen |
|
|
186 |
P10-1 |
11:10 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Svart
|
7-2
|
Sätrahallen |
|
|
138 |
F11-1 |
11:00 |
Örby IS F05 Röd -
Mälarhöjdens IK Vit
|
1-0
|
Västertorpshallen |
|
|
195 |
P10-2 |
10:50 |
Vasalunds IF P06 Solna Röd -
Mälarhöjdens IK Blå
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
143 |
F11-2 |
10:40 |
Älta IF Svart -
Mälarhöjdens IK Röd
|
2-0
|
Västertorpshallen |
|
|
185 |
P10-1 |
10:30 |
Stockholm Södra FF Svart -
Hägersten SK
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
137 |
F11-1 |
10:20 |
Älta IF Gul -
Huddinge IF
|
1-1
|
Västertorpshallen |
|
|
194 |
P10-2 |
10:10 |
Nackdala AIS -
Stockholm Södra FF Vit
|
1-0
|
Sätrahallen |
|
|
142 |
F11-2 |
10:00 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Örby IS F05 Blå
|
0-3
|
Västertorpshallen |
|
|
184 |
P10-1 |
09:50 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Mälarhöjdens IK Vit
|
1-1
|
Sätrahallen |
|
|
136 |
F11-1 |
09:40 |
Huddinge IF -
Örby IS F05 Röd
|
1-0
|
Västertorpshallen |
|
|
193 |
P10-2 |
09:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Mälarhöjdens IK Röd
|
4-0
|
Sätrahallen |
|
|
141 |
F11-2 |
09:20 |
Sätra SK Svart -
Älta IF Svart
|
1-1
|
Västertorpshallen |
|
|
183 |
P10-1 |
09:10 |
Hägersten SK -
IF Brommapojkarna P07:1
|
0-4
|
Sätrahallen |
|
|
135 |
F11-1 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Älta IF Gul
|
0-2
|
Västertorpshallen |
|
|