85 |
P07L-17 |
08:00 |
Triangelns IK Grön -
Triangelns IK Svart
|
3-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
86 |
P07L-18 |
08:00 |
IFK Vaxholm -
Nackdala AIS P07:2
|
5-2
|
Brunnsäng 2 |
|
|
87 |
P08L-17 |
08:00 |
IFK Lidingö Lag 11 -
Djurgårdens IF P08-17
|
0-4
|
Pershagen 1 |
|
|
88 |
P08L-18 |
08:00 |
Brommapojkarna 08-3 -
Assyriska ff vit
|
7-0
|
Pershagen 2 |
|
|
89 |
P07L-19 |
08:30 |
Täby FK Skarpäng -
Barkarö SK Röd
|
3-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
90 |
P07L-20 |
08:30 |
Barkarö SK Blå -
Täby FK U4
|
3-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
91 |
P08L-17 |
08:30 |
IFK Stocksund Blå -
Hammarby IF FF P08:13
|
1-2
|
Pershagen 1 |
|
|
92 |
P08L-18 |
08:30 |
Huddinge IF -
IFK Stocksund vit
|
3-7
|
Pershagen 2 |
|
|
93 |
P07L-17 |
09:00 |
Assyriska FF P-07 -
Täby FK P07 U4-2
|
7-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
94 |
P07L-18 |
09:00 |
Södertälje FK Svart -
Årsta FF P07 Svart
|
2-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
95 |
P05L-17 |
09:00 |
Karlslunds IF HFK Blå -
Triangelns IK
|
0-3
|
Pershagen 1 |
|
|
96 |
P05L-18 |
09:00 |
IFK Lidingö FK P06 A1 -
Pershagens SK
|
6-0
|
Pershagen 2 |
|
|
97 |
P07L-19 |
09:30 |
Täby FK P07:2-3 -
Sollentuna FK R/S 1
|
8-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
98 |
P07L-20 |
09:30 |
IFK Stocksund -
Bele Barkarby
|
4-1
|
Brunnsäng 2 |
|
|
99 |
P08L-17 |
09:30 |
Djurgårdens IF P08-17 -
IFK Stocksund Blå
|
5-2
|
Pershagen 1 |
|
|
100 |
P08L-18 |
09:30 |
Assyriska ff vit -
Huddinge IF
|
2-2
|
Pershagen 2 |
|
|
101 |
P07L-17 |
10:00 |
Triangelns IK Svart -
Assyriska FF P-07
|
1-3
|
Brunnsäng 1 |
|
|
102 |
P07L-18 |
10:00 |
Nackdala AIS P07:2 -
Södertälje FK Svart
|
0-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
103 |
P08L-17 |
10:00 |
Hammarby IF FF P08:13 -
IFK Lidingö Lag 11
|
4-0
|
Pershagen 1 |
|
|
104 |
P08L-18 |
10:00 |
IFK Stocksund vit -
Brommapojkarna 08-3
|
0-3
|
Pershagen 2 |
|
|
105 |
P07L-19 |
10:30 |
Barkarö SK Röd -
Täby FK P07:2-3
|
2-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
106 |
P07L-20 |
10:30 |
Täby FK U4 -
IFK Stocksund
|
1-10
|
Brunnsäng 2 |
|
|
107 |
P05L-19 |
10:30 |
Vasalunds IF -
Örebro SK svart
|
1-1
|
Pershagen 1 |
|
|
108 |
P05L-20 |
10:30 |
Stureby SK -
IFK Tumba Blå
|
0-1
|
Pershagen 2 |
|
|
109 |
P07L-17 |
11:00 |
Täby FK P07 U4-2 -
Triangelns IK Grön
|
0-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
110 |
P07L-18 |
11:00 |
Årsta FF P07 Svart -
IFK Vaxholm
|
3-2
|
Brunnsäng 2 |
|
|
111 |
P08L-17 |
11:00 |
Hammarby IF FF P08:13 -
Djurgårdens IF P08-17
|
4-0
|
Pershagen 1 |
|
|
112 |
P08L-18 |
11:00 |
IFK Stocksund vit -
Assyriska ff vit
|
0-2
|
Pershagen 2 |
|
|
113 |
P07L-19 |
11:30 |
Sollentuna FK R/S 1 -
Täby FK Skarpäng
|
0-4
|
Brunnsäng 1 |
|
|
114 |
P07L-20 |
11:30 |
Bele Barkarby -
Barkarö SK Blå
|
1-4
|
Brunnsäng 2 |
|
|
115 |
P08L-17 |
11:30 |
IFK Lidingö Lag 11 -
IFK Stocksund Blå
|
1-6
|
Pershagen 1 |
|
|
116 |
P08L-18 |
11:30 |
Brommapojkarna 08-3 -
Huddinge IF
|
5-0
|
Pershagen 2 |
|
|
117 |
P07L-17 |
12:00 |
Täby FK P07 U4-2 -
Triangelns IK Svart
|
0-2
|
Brunnsäng 1 |
|
|
118 |
P07L-18 |
12:00 |
Årsta FF P07 Svart -
Nackdala AIS P07:2
|
1-7
|
Brunnsäng 2 |
|
|
119 |
P05L-17 |
12:00 |
Hammarby IF FF P06:10 -
IFK Tumba Vit
|
2-2
|
Pershagen 1 |
|
|
120 |
P05L-18 |
12:00 |
Järla IF FK -
Triangelns IK - Svart
|
2-1
|
Pershagen 2 |
|
|
121 |
P07L-19 |
12:30 |
Sollentuna FK R/S 1 -
Barkarö SK Röd
|
3-12
|
Brunnsäng 1 |
|
|
122 |
P07L-20 |
12:30 |
Bele Barkarby -
Täby FK U4
|
6-1
|
Brunnsäng 2 |
|
|
123 |
P05L-19 |
12:30 |
Saltsjö-Boo IF Blå -
Örebro SK vit
|
1-2
|
Pershagen 1 |
|
|
124 |
P05L-20 |
12:30 |
Tyresö FF P05 centrum 1 och 2 -
SYRIANSKA FC P05-2
|
0-2
|
Pershagen 2 |
|
|
125 |
P07L-17 |
13:00 |
Triangelns IK Grön -
Assyriska FF P-07
|
1-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
126 |
P07L-18 |
13:00 |
IFK Vaxholm -
Södertälje FK Svart
|
4-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
127 |
P05L-17 |
13:00 |
Triangelns IK -
Hammarby IF FF P06:10
|
4-1
|
Pershagen 1 |
|
|
128 |
P05L-18 |
13:00 |
Pershagens SK -
Järla IF FK
|
2-0
|
Pershagen 2 |
|
|
129 |
P07L-19 |
13:30 |
Täby FK Skarpäng -
Täby FK P07:2-3
|
2-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
130 |
P07L-20 |
13:30 |
Barkarö SK Blå -
IFK Stocksund
|
0-7
|
Brunnsäng 2 |
|
|
131 |
P05L-19 |
13:30 |
Örebro SK svart -
Saltsjö-Boo IF Blå
|
3-2
|
Pershagen 1 |
|
|
132 |
P05L-20 |
13:30 |
IFK Tumba Blå -
Tyresö FF P05 centrum 1 och 2
|
0-1
|
Pershagen 2 |
|
|
133 |
P06L-17 |
14:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Stockholmsödrafotboll
|
0-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
134 |
P06L-18 |
14:00 |
Assyriska FF P06 lag1 -
Barkarö SK Blå
|
2-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
135 |
P05L-17 |
14:00 |
IFK Tumba Vit -
Karlslunds IF HFK Blå
|
1-3
|
Pershagen 1 |
|
|
136 |
P05L-18 |
14:00 |
Triangelns IK - Svart -
IFK Lidingö FK P06 A1
|
0-3
|
Pershagen 2 |
|
|
137 |
P06L-19 |
14:30 |
Syrianska IF P07:1 Västerås -
IFK Lidingö P06:3
|
2-4
|
Brunnsäng 1 |
|
|
138 |
P06L-20 |
14:30 |
Nortulls SK P06 vit -
Södertälje FK
|
1-2
|
Brunnsäng 2 |
|
|
139 |
P05L-19 |
14:30 |
Örebro SK vit -
Vasalunds IF
|
1-0
|
Pershagen 1 |
|
|
140 |
P05L-20 |
14:30 |
SYRIANSKA FC P05-2 -
Stureby SK
|
1-0
|
Pershagen 2 |
|
|
141 |
P06L-17 |
15:00 |
AIK 2 -
P06-2
|
3-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
142 |
P06L-18 |
15:00 |
Hammarby IF - Lag Billy -
Stuvsta Grön
|
3-1
|
Brunnsäng 2 |
|
|
143 |
P05L-17 |
15:00 |
IFK Tumba Vit -
Triangelns IK
|
1-2
|
Pershagen 1 |
|
|
144 |
P05L-18 |
15:00 |
Triangelns IK - Svart -
Pershagens SK
|
4-0
|
Pershagen 2 |
|
|
145 |
P06L-19 |
15:30 |
Saltsjö-Boo IF Gul -
Barkarö SK Röd
|
0-2
|
Brunnsäng 1 |
|
|
146 |
P06L-20 |
15:30 |
Stuvsta Vit -
orminge FC
|
2-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
147 |
P05L-19 |
15:30 |
Örebro SK vit -
Örebro SK svart
|
3-1
|
Pershagen 1 |
|
|
148 |
P05L-20 |
15:30 |
SYRIANSKA FC P05-2 -
IFK Tumba Blå
|
2-1
|
Pershagen 2 |
|
|
149 |
P06L-17 |
16:00 |
Stockholmsödrafotboll -
AIK 2
|
1-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
150 |
P06L-18 |
16:00 |
Barkarö SK Blå -
Hammarby IF - Lag Billy
|
1-5
|
Brunnsäng 2 |
|
|
151 |
P05L-17 |
16:00 |
Karlslunds IF HFK Blå -
Hammarby IF FF P06:10
|
5-2
|
Pershagen 1 |
|
|
152 |
P05L-18 |
16:00 |
IFK Lidingö FK P06 A1 -
Järla IF FK
|
2-0
|
Pershagen 2 |
|
|
153 |
P06L-19 |
16:30 |
IFK Lidingö P06:3 -
Saltsjö-Boo IF Gul
|
1-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
154 |
P06L-20 |
16:30 |
Södertälje FK -
Stuvsta Vit
|
0-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
155 |
P05L-19 |
16:30 |
Vasalunds IF -
Saltsjö-Boo IF Blå
|
1-0
|
Pershagen 1 |
|
|
156 |
P05L-20 |
16:30 |
Stureby SK -
Tyresö FF P05 centrum 1 och 2
|
0-2
|
Pershagen 2 |
|
|
157 |
P06L-17 |
17:00 |
P06-2 -
IF Brommapojkarna 10
|
2-4
|
Brunnsäng 1 |
|
|
158 |
P06L-18 |
17:00 |
Stuvsta Grön -
Assyriska FF P06 lag1
|
1-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
159 |
P06L-19 |
17:30 |
Barkarö SK Röd -
Syrianska IF P07:1 Västerås
|
1-3
|
Brunnsäng 1 |
|
|
160 |
P06L-20 |
17:30 |
orminge FC -
Nortulls SK P06 vit
|
5-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
161 |
P06L-17 |
18:00 |
P06-2 -
Stockholmsödrafotboll
|
2-9
|
Brunnsäng 1 |
|
|
162 |
P06L-18 |
18:00 |
Stuvsta Grön -
Barkarö SK Blå
|
1-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
163 |
P06L-19 |
18:30 |
Barkarö SK Röd -
IFK Lidingö P06:3
|
4-2
|
Brunnsäng 1 |
|
|
164 |
P06L-20 |
18:30 |
orminge FC -
Södertälje FK
|
10-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
165 |
P06L-17 |
19:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
AIK 2
|
1-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
166 |
P06L-18 |
19:00 |
Assyriska FF P06 lag1 -
Hammarby IF - Lag Billy
|
2-5
|
Brunnsäng 2 |
|
|
167 |
P06L-19 |
19:30 |
Syrianska IF P07:1 Västerås -
Saltsjö-Boo IF Gul
|
4-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
168 |
P06L-20 |
19:30 |
Nortulls SK P06 vit -
Stuvsta Vit
|
2-6
|
Brunnsäng 2 |
|
|