Senaste resultat

Antal: 391


Må 2015-01-05

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
544 F04 18:20 IF Brommapojkarna 2 - Värmdö IF 1-0 Östra Gymnasiehallen FINAL
541 F04 18:00 Förlorare match - Förlorare match 2-3 Östra Gymnasiehallen Plac. 3-4
533 F04 17:40 Stuvsta IF - Örby IS 0-6 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 2
538 F04 17:20 Sätra SK - Stuvsta IF 2 0-1 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 3
537 F04 17:00 Värmdö IF - Segeltorps IF 3-2 (STR) Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
535 F04 16:40 IF Brommapojkarna 2 - Enskede IK 1-0 Östra Gymnasiehallen Semifinal 1
542 F04 16:20 Stuvsta IF 2 - Stuvsta IF 2-1 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 5
539 F05 16:00 Ängby IF - Sätra SK 0-2 Edbohallen FINAL
532 F04 16:00 Örby IS - Segeltorps IF Vit 1-0 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 1
529 F04-2 15:20 Sätra SK - Enskede IK 0-2 Östra Gymnasiehallen
536 F05 15:20 Sätra SK - Stuvsta IF Svart 2-1 Edbohallen Semifinal 2
527 F04-2 15:00 Segeltorps IF Vit - Värmdö IF 0-6 Östra Gymnasiehallen
534 F05 15:00 Ängby IF - Örby is f05 1-0 Edbohallen Semifinal 1
716 F05 14:40 Huddinge IF - Stuvsta IF Grön 3-2 Edbohallen Plac. 5-6
523 F04-1 14:20 Stuvsta IF 2 - Örby IS 1-0 Östra Gymnasiehallen
521 F04-2 14:00 Enskede IK - Stuvsta IF 4-1 Östra Gymnasiehallen
530 F05-1 14:00 Ängby IF - Stuvsta IF Svart 0-1 Edbohallen
519 F04-2 13:40 Värmdö IF - Sätra SK 3-0 Östra Gymnasiehallen
528 F05-1 13:40 Sätra SK - Stuvsta IF Grön 2-1 Edbohallen
526 F05-1 13:20 Stuvsta IF Grön - Örby is f05 1-2 Edbohallen
515 F04-1 13:00 Örby IS - Segeltorps IF 1-1 Östra Gymnasiehallen
524 F05-1 13:00 Huddinge IF - Ängby IF 0-2 Edbohallen
513 F04-2 12:40 Stuvsta IF - Segeltorps IF Vit 4-1 Östra Gymnasiehallen
520 F05-1 12:40 Ängby IF - Stuvsta IF Grön 5-0 Edbohallen
511 F04-2 12:20 Enskede IK - Värmdö IF 1-1 Östra Gymnasiehallen
518 F05-1 12:20 Stuvsta IF Svart - Huddinge IF 1-0 Edbohallen
509 F04-1 12:00 IF Brommapojkarna 2 - Stuvsta IF 2 2-0 Östra Gymnasiehallen
516 F05-1 12:00 Örby is f05 - Sätra SK 0-3 Edbohallen
512 F05-1 11:40 Sätra SK - Ängby IF 0-2 Edbohallen
505 F04-2 11:20 Sätra SK - Segeltorps IF Vit 0-0 Östra Gymnasiehallen
510 F05-1 11:20 Stuvsta IF Svart - Örby is f05 0-0 Edbohallen
503 F04-2 11:00 Värmdö IF - Stuvsta IF 3-0 Östra Gymnasiehallen
506 F05-1 11:00 Huddinge IF - Sätra SK 0-3 Edbohallen
501 F04-1 10:40 Segeltorps IF - Stuvsta IF 2 3-0 Östra Gymnasiehallen
504 F05-1 10:40 Ängby IF - Örby is f05 1-0 Edbohallen
499 F04-1 10:20 Örby IS - IF Brommapojkarna 2 0-0 Östra Gymnasiehallen
500 F05-1 10:20 Stuvsta IF Grön - Stuvsta IF Svart 1-4 Edbohallen
497 F04-2 10:00 Segeltorps IF Vit - Enskede IK 0-3 Östra Gymnasiehallen
498 F05-1 10:00 Örby is f05 - Huddinge IF 0-0 Edbohallen
495 F04-2 09:40 Stuvsta IF - Sätra SK 0-2 Östra Gymnasiehallen
494 F05-1 09:20 Stuvsta IF Svart - Sätra SK 1-2 Edbohallen
491 F04-1 09:00 IF Brommapojkarna 2 - Segeltorps IF 2-1 Östra Gymnasiehallen
492 F05-1 09:00 Stuvsta IF Grön - Huddinge IF 1-1 Edbohallen

Sö 2015-01-04

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
715 P02 16:00 IFK Lidingö P02:1 Blå - Sköndals IK Marin 0-4 Östra Gymnasiehallen FINAL
713 P02 15:20 IFK Lidingö P02:1 Blå - Segeltorps IF 4-0 Edbohallen Semifinal 1
714 P02 15:20 IFK Lidingö P02:1 Gul - Sköndals IK Marin 1-3 (STR) Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
712 P02 15:00 Stuvsta P02:4 - Gröndals IK 2-1 Östra Gymnasiehallen Plac. 17-18
711 P02 14:40 IF Brommapojkarna P02-7 - Solberga BK 1-2 (STR) Edbohallen Plac. 13-14
710 P02 14:20 Huddinge IF Vit - Vårby IF 3-0 (WO) Östra Gymnasiehallen Plac. 15-16
708 P02 14:00 Mälarhöjdens IK - Vendelsö IK 3-1 Östra Gymnasiehallen Plac. 11-12
709 P02 14:00 Sköndals IK VIT - Täby FK Skarpäng 1-0 Edbohallen Plac. 9-10
706 P02 13:40 IFK Lidingö P02:1 Blå - IFK Lidingö 2 2-0 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 1
707 P02 13:40 Segeltorps IF - Fisksätra IF 2-0 Edbohallen 1/4-final 2
704 P02 13:20 IFK Lidingö P02:1 Gul - Nackdala AIS 3-0 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 3
705 P02 13:20 Sköndals IK Marin - Segeltorps IF P02-2 4-3 Edbohallen 1/4-final 4
478 P02-1 12:40 IF Brommapojkarna P02-7 - IFK Lidingö P02:1 Blå 0-5 Edbohallen
477 P02-1 12:40 Sköndals IK VIT - Mälarhöjdens IK 3-2 Östra Gymnasiehallen
475 P02-1 12:20 Huddinge IF Vit - Nackdala AIS 1-4 Östra Gymnasiehallen
476 P02-2 12:20 Gröndals IK - IFK Lidingö 2 0-11 Edbohallen
473 P02-2 12:00 Sköndals IK Marin - Segeltorps IF 1-2 Östra Gymnasiehallen
474 P02-2 12:00 Vendelsö IK - Vårby IF 3-2 Edbohallen
471 P02-3 11:40 Stuvsta P02:4 - Solberga BK 0-2 Östra Gymnasiehallen
472 P02-3 11:40 Täby FK Skarpäng - IFK Lidingö P02:1 Gul 0-4 Edbohallen
470 P02-3 11:20 Fisksätra IF - Segeltorps IF P02-2 1-2 Edbohallen
469 P02-1 11:20 Sköndals IK VIT - Huddinge IF Vit 5-3 Östra Gymnasiehallen
467 P02-1 11:00 Mälarhöjdens IK - IF Brommapojkarna P02-7 0-1 Östra Gymnasiehallen
468 P02-1 11:00 Nackdala AIS - IFK Lidingö P02:1 Blå 1-3 Edbohallen
465 P02-2 10:40 Gröndals IK - Vendelsö IK 0-5 Östra Gymnasiehallen
466 P02-2 10:40 IFK Lidingö 2 - Sköndals IK Marin 1-3 Edbohallen
463 P02-2 10:20 Vårby IF - Segeltorps IF 0-4 Östra Gymnasiehallen
464 P02-3 10:20 Stuvsta P02:4 - Fisksätra IF 2-5 Edbohallen
461 P02-3 10:00 Solberga BK - Täby FK Skarpäng 1-5 Östra Gymnasiehallen
462 P02-3 10:00 Segeltorps IF P02-2 - IFK Lidingö P02:1 Gul 2-3 Edbohallen

Lö 2015-01-03

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
445 P02-3 14:20 Täby FK Skarpäng - Segeltorps IF P02-2 0-2 Edbohallen
443 P02-3 14:00 Fisksätra IF - Solberga BK 3-1 Östra Gymnasiehallen
442 P02-3 14:00 IFK Lidingö P02:1 Gul - Stuvsta P02:4 7-1 Edbohallen
431 P02-2 13:40 Sköndals IK Marin - Vårby IF 9-1 Östra Gymnasiehallen
430 P02-2 13:40 Vendelsö IK - IFK Lidingö 2 0-3 Edbohallen
428 P02-2 13:20 Segeltorps IF - Gröndals IK 16-0 Östra Gymnasiehallen
418 P02-1 13:20 IF Brommapojkarna P02-7 - Nackdala AIS 1-2 Edbohallen
415 P02-1 13:00 IFK Lidingö P02:1 Blå - Sköndals IK VIT 4-0 Edbohallen
416 P02-1 13:00 Huddinge IF Vit - Mälarhöjdens IK 1-5 Östra Gymnasiehallen
440 P02-3 12:40 Solberga BK - Segeltorps IF P02-2 1-3 Östra Gymnasiehallen
439 P02-3 12:40 Fisksätra IF - IFK Lidingö P02:1 Gul 0-3 Edbohallen
437 P02-3 12:20 Stuvsta P02:4 - Täby FK Skarpäng 0-5 Östra Gymnasiehallen
427 P02-2 12:20 IFK Lidingö 2 - Vårby IF 3-0 Edbohallen
424 P02-2 12:00 Gröndals IK - Sköndals IK Marin 1-12 Edbohallen
425 P02-2 12:00 Vendelsö IK - Segeltorps IF 0-3 Östra Gymnasiehallen
413 P02-1 11:40 Mälarhöjdens IK - Nackdala AIS 1-0 Östra Gymnasiehallen
412 P02-1 11:40 Huddinge IF Vit - IFK Lidingö P02:1 Blå 0-8 Edbohallen
410 P02-1 11:20 Sköndals IK VIT - IF Brommapojkarna P02-7 6-1 Östra Gymnasiehallen
436 P02-3 11:20 IFK Lidingö P02:1 Gul - Solberga BK 3-0 Edbohallen
434 P02-3 11:00 Segeltorps IF P02-2 - Stuvsta P02:4 4-0 Östra Gymnasiehallen
433 P02-3 11:00 Täby FK Skarpäng - Fisksätra IF 0-2 Edbohallen
421 P02-2 10:40 Vårby IF - Gröndals IK 4-0 Edbohallen
422 P02-2 10:40 Segeltorps IF - IFK Lidingö 2 4-2 Östra Gymnasiehallen
419 P02-2 10:20 Sköndals IK Marin - Vendelsö IK 6-0 Östra Gymnasiehallen
409 P02-1 10:20 IFK Lidingö P02:1 Blå - Mälarhöjdens IK 3-0 Edbohallen
406 P02-1 10:00 IF Brommapojkarna P02-7 - Huddinge IF Vit 1-0 Edbohallen
407 P02-1 10:00 Nackdala AIS - Sköndals IK VIT 3-1 Östra Gymnasiehallen

Fr 2015-01-02

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
401 P01 19:00 Hammarby P01-3 grön - Konyaspor 4-5 Östra Gymnasiehallen FINAL
399 P01 18:40 Hammarby P01-3 vit - Pappas pojkar FF 4-1 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 6
397 P01 18:20 Mälarhöjdens IK - Solberga Bk 1-2 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 5
395 P01 18:00 Stuvsta IF 1 - Sollentuna FK 2 1-0 Östra Gymnasiehallen Plac. 3-4
393 P01 17:40 IFK Lidingö P-02:3 - Hammarby P01-3 vit 0-1 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 4
391 P01 17:20 Rågsveds If - Mälarhöjdens IK 6-7 (STR) Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 3
389 F00 17:20 Stuvsta IF Svart - Stuvsta IF Grön 1-2 (FL) Edbohallen FINAL
388 P01 17:00 Sollentuna FK 2 - Konyaspor 0-2 Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
386 P01 16:40 Hammarby P01-3 grön - Stuvsta IF 1 7-6 (STR) Östra Gymnasiehallen Semifinal 1
384 F00 16:40 Stuvsta IF Grön - IFK Nyköping 1-0 Edbohallen Semifinal 2
383 P01 16:20 Solberga Bk - IFK Lidingö P-02:3 1-5 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 2
381 F00 16:20 Järla IF FK - Stuvsta IF Svart 0-1 Edbohallen Semifinal 1
380 P01 16:00 Pappas pojkar FF - Rågsveds If 3-1 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 1
377 F00-1 15:40 Örby IS - Norrtulls SK 0-5 Edbohallen
376 P01-2 15:20 Rågsveds If - Stuvsta IF 1 0-4 Östra Gymnasiehallen
374 F00-1 15:20 IFK Nyköping - Stuvsta IF Grön 1-1 Edbohallen
373 P01-2 15:00 Solberga Bk - Hammarby P01-3 vit 3-1 Östra Gymnasiehallen
371 F00-1 15:00 Stuvsta IF Svart - Järla IF FK 0-3 Edbohallen
370 P01-2 14:40 Stuvsta IF 1 - Sollentuna FK 2 1-2 Östra Gymnasiehallen
368 F00-1 14:40 Järla IF FK - Örby IS 6-0 Edbohallen
367 P01-2 14:20 Hammarby P01-3 vit - Rågsveds If 3-0 Östra Gymnasiehallen
365 F00-1 14:20 Bagarmossen Kärrtorp BK - IFK Nyköping 0-1 Edbohallen
362 F00-1 14:00 Norrtulls SK - Stuvsta IF Grön 1-2 Edbohallen
364 P01-1 14:00 Konyaspor - Mälarhöjdens IK 5-0 Östra Gymnasiehallen
361 P01-1 13:40 Pappas pojkar FF - IFK Lidingö P-02:3 1-1 Östra Gymnasiehallen
359 F00-1 13:40 IFK Nyköping - Järla IF FK 0-1 Edbohallen
358 P01-1 13:20 Mälarhöjdens IK - Hammarby P01-3 grön 1-3 Östra Gymnasiehallen
356 F00-1 13:20 Stuvsta IF Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK 5-1 Edbohallen
355 P01-1 13:00 IFK Lidingö P-02:3 - Konyaspor 1-4 Östra Gymnasiehallen
353 F00-1 13:00 Örby IS - Stuvsta IF Svart 0-8 Edbohallen
352 P01-2 12:40 Sollentuna FK 2 - Solberga Bk 4-2 Östra Gymnasiehallen
350 F00-1 12:40 Bagarmossen Kärrtorp BK - Norrtulls SK 1-2 Edbohallen
349 P01-2 12:20 Stuvsta IF 1 - Hammarby P01-3 vit 1-1 Östra Gymnasiehallen
347 F00-1 12:20 Stuvsta IF Svart - IFK Nyköping 1-2 Edbohallen
346 P01-1 12:00 Hammarby P01-3 grön - Pappas pojkar FF 3-2 Östra Gymnasiehallen
344 F00-1 12:00 Stuvsta IF Grön - Örby IS 10-0 Edbohallen
343 P01-1 11:40 Mälarhöjdens IK - IFK Lidingö P-02:3 1-0 Östra Gymnasiehallen
341 F00-1 11:40 Norrtulls SK - Järla IF FK 1-4 Edbohallen
338 F00-1 11:20 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stuvsta IF Svart 0-3 Edbohallen
340 P01-2 11:20 Rågsveds If - Solberga Bk 4-2 Östra Gymnasiehallen
337 P01-2 11:00 Hammarby P01-3 vit - Sollentuna FK 2 2-1 Östra Gymnasiehallen
335 F00-1 11:00 IFK Nyköping - Örby IS 5-1 Edbohallen
334 P01-1 10:40 Konyaspor - Pappas pojkar FF 2-1 Östra Gymnasiehallen
332 F00-1 10:40 Stuvsta IF Svart - Norrtulls SK 1-1 Edbohallen
331 P01-1 10:20 IFK Lidingö P-02:3 - Hammarby P01-3 grön 0-3 Östra Gymnasiehallen
329 F00-1 10:20 Järla IF FK - Stuvsta IF Grön 0-1 Edbohallen
328 P01-2 10:00 Solberga Bk - Stuvsta IF 1 0-3 Östra Gymnasiehallen
326 F00-1 10:00 Örby IS - Bagarmossen Kärrtorp BK 1-2 Edbohallen
325 P01-2 09:40 Sollentuna FK 2 - Rågsveds If 2-0 Östra Gymnasiehallen
323 F00-1 09:40 Norrtulls SK - IFK Nyköping 1-1 Edbohallen
322 P01-1 09:20 Pappas pojkar FF - Mälarhöjdens IK 1-1 Östra Gymnasiehallen
320 F00-1 09:20 Stuvsta IF Grön - Stuvsta IF Svart 1-1 Edbohallen
319 P01-1 09:00 Hammarby P01-3 grön - Konyaspor 4-3 Östra Gymnasiehallen
317 F00-1 09:00 Järla IF FK - Bagarmossen Kärrtorp BK 4-0 Edbohallen

Ti 2014-12-30

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
316 F01 20:20 Sätra SK - Viggbyholms IK FF 2-3 Östra Gymnasiehallen FINAL
315 F01 20:00 Stuvsta IF Syd - Skogås Trångsunds FF F02 3-2 (STR) Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 5
314 F01 19:40 Vendelsö IK - IFK Aspudden Tellus 3-1 (STR) Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 6
313 F01 19:20 IFK Nyköping - Stuvsta IF F-02 1-0 Östra Gymnasiehallen Plac. 3-4
310 F01 19:00 Värmdö IF - Vendelsö IK 0-2 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 4
308 F01 18:40 Enskede IK - Stuvsta IF Syd 3-4 (STR) Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 3
306 F01 18:20 Stuvsta IF F-02 - Viggbyholms IK FF 1-2 (STR) Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
304 F01 18:00 IFK Nyköping - Sätra SK 0-1 Östra Gymnasiehallen Semifinal 1
302 F01 17:40 Skogås Trångsunds FF F02 - Värmdö IF 1-2 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 2
300 F01 17:20 IFK Aspudden Tellus - Enskede IK 3-0 Östra Gymnasiehallen Placeringsmatch 1
297 F01-1 16:40 IFK Nyköping - Värmdö IF 3-1 Östra Gymnasiehallen
294 F01-1 16:20 Viggbyholms IK FF - Stuvsta IF Syd 1-0 Östra Gymnasiehallen
295 F01-2 16:20 Skogås Trångsunds FF F02 - Stuvsta IF F-02 0-1 Edbohallen
292 F01-2 16:00 Sätra SK - Vendelsö IK 1-1 Edbohallen
291 F01-1 16:00 Värmdö IF - IFK Aspudden Tellus 0-2 Östra Gymnasiehallen
289 F01-2 15:40 Stuvsta IF F-02 - Enskede IK 4-0 Östra Gymnasiehallen
288 F01-1 15:40 Stuvsta IF Syd - IFK Nyköping 0-5 Edbohallen
286 F01-2 15:20 Vendelsö IK - Skogås Trångsunds FF F02 4-2 Östra Gymnasiehallen
285 F01-1 15:20 IFK Aspudden Tellus - Viggbyholms IK FF 1-3 Edbohallen
283 F01-2 15:00 Enskede IK - Sätra SK 0-2 Östra Gymnasiehallen
282 F01-1 15:00 Värmdö IF - Stuvsta IF Syd 0-1 Edbohallen
280 F01-2 14:40 Stuvsta IF F-02 - Vendelsö IK 1-0 Östra Gymnasiehallen
279 F01-1 14:40 IFK Nyköping - Viggbyholms IK FF 1-1 Edbohallen
277 F01-2 14:20 Skogås Trångsunds FF F02 - Sätra SK 1-2 Östra Gymnasiehallen
276 F01-1 14:20 Stuvsta IF Syd - IFK Aspudden Tellus 1-0 Edbohallen
274 F01-2 14:00 Vendelsö IK - Enskede IK 4-0 Östra Gymnasiehallen
612 P04 13:50 Hammarby lag 5 - Hägersten SK 1-0 (FL) Edbohallen FINAL
271 F01-1 13:40 Viggbyholms IK FF - Värmdö IF 5-0 Östra Gymnasiehallen
270 F01-2 13:30 Sätra SK - Stuvsta IF F-02 1-1 Edbohallen
268 F01-1 13:20 IFK Aspudden Tellus - IFK Nyköping 1-3 Östra Gymnasiehallen
267 F01-2 13:10 Enskede IK - Skogås Trångsunds FF F02 1-2 Edbohallen
610 P04 12:40 Boo FF P04 Utv - Hammarby lag 5 3-4 (STR) Edbohallen Semifinal 1
611 P04 12:40 IFK Stockholm - Hägersten SK 2-3 Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
609 P04 12:00 Hägersten SK - Älvsjö P04 VIT 1-0 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 4
608 P04 12:00 IFK Stockholm - Enebybergs IF 4-2 Edbohallen 1/4-final 3
607 P04 11:40 Hammarby lag 5 - Nackdala AIS 3-1 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 2
606 P04 11:40 Boo FF P04 Utv - Pappas Pojkar FF 6-5 (STR) Edbohallen 1/4-final 1
654 P04-2 11:00 Älvsjö P04 VIT - Stuvsta P04gr 1 5-1 Östra Gymnasiehallen
633 P04-1 11:00 Älvsjö AIK röd - Stuvsta IF P04:3 0-2 Edbohallen
653 P04-2 10:40 Sörskogens if - Pappas Pojkar FF 3-10 Östra Gymnasiehallen
632 P04-1 10:40 Stuvsta IF gr 1 Orange - Hägersten SK 1-2 Edbohallen
631 P04-1 10:20 Nackdala AIS - Enebybergs IF 0-2 Edbohallen
652 P04-2 10:20 Sköndals IK - IFK Stockholm 1-5 Östra Gymnasiehallen
651 P04-2 10:00 IFK Stockholm - Älvsjö P04 VIT 3-0 Östra Gymnasiehallen
630 P04-1 10:00 Enebybergs IF - Älvsjö AIK röd 4-2 Edbohallen
650 P04-2 09:40 Hammarby lag 5 - Sörskogens if 6-0 Östra Gymnasiehallen
629 P04-1 09:40 Boo FF P04 Utv - Stuvsta IF gr 1 Orange 7-0 Edbohallen
649 P04-2 09:20 Stuvsta P04gr 1 - Pappas Pojkar FF 0-3 Östra Gymnasiehallen
628 P04-1 09:20 Stuvsta IF P04:3 - Hägersten SK 0-2 Edbohallen
648 P04-2 09:00 Sörskogens if - IFK Stockholm 1-8 Östra Gymnasiehallen
627 P04-1 09:00 Stuvsta IF gr 1 Orange - Enebybergs IF 1-1 Edbohallen
647 P04-2 08:40 Pappas Pojkar FF - Hammarby lag 5 1-2 Östra Gymnasiehallen
626 P04-1 08:40 Hägersten SK - Boo FF P04 Utv 2-3 Edbohallen
646 P04-2 08:20 Älvsjö P04 VIT - Sköndals IK 2-1 Östra Gymnasiehallen
625 P04-1 08:20 Älvsjö AIK röd - Nackdala AIS 0-2 Edbohallen
624 P04-1 08:00 Boo FF P04 Utv - Stuvsta IF P04:3 3-1 Edbohallen
645 P04-2 08:00 Hammarby lag 5 - Stuvsta P04gr 1 3-0 Östra Gymnasiehallen

Må 2014-12-29

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
224 P03 21:00 Sköndals IK - Hammarby IF 4-0 Östra Gymnasiehallen FINAL
223 P03 20:20 Bromstens IK Svart - Hammarby IF 2-3 (STR) Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
222 P03 20:00 Sköndals IK - Sickla IF 5-0 Östra Gymnasiehallen Semifinal 1
221 P03 19:40 Stuvsta IF TG2 - Hammarby IF 1-4 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 4
220 P03 19:20 Sickla IF 2 - Bromstens IK Svart 0-4 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 3
219 P03 19:00 IF Brommapojkarna 18 - Sickla IF 0-2 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 2
217 P03 18:40 Sköndals IK - Enskede IK 5 4-0 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 1
215 P03-3 18:20 Bromstens IK Svart - Värmdö IF 4-1 Östra Gymnasiehallen
213 P03-3 18:00 Sickla IF 2 - Wårby United FF 3-0 Östra Gymnasiehallen
210 P03-2 17:40 Bromstens IK Vit - Enskede IK 5 1-3 Edbohallen
211 P03-3 17:40 Enskede IK 7 - Stuvsta grön 3-0 Östra Gymnasiehallen
208 P03-2 17:20 IF Brommapojkarna 18 - Hammarby IF 1-1 Östra Gymnasiehallen
207 P03-2 17:20 Huddinge IF Vit - Stuvsta svart 4-0 Edbohallen
205 P03-1 17:00 Mälarhöjdens IK - Vårby IF 0-2 Östra Gymnasiehallen
203 P00 17:00 Norrtulls SK - Sundbybergs IK 0-3 Huddingehallen FINAL
204 P03-1 17:00 FC Järfälla - Boo FF 4 3-4 Edbohallen
200 P03-1 16:40 Sköndals IK - Sickla IF 4-1 Edbohallen
201 P03-3 16:40 Stuvsta grön - Bromstens IK Svart 0-2 Östra Gymnasiehallen
198 P03-3 16:20 Fruängens if - Sickla IF 2 1-2 Östra Gymnasiehallen
196 P00 16:20 Sundbybergs IK - Karlberg Gul 3-2 Huddingehallen Semifinal 2
197 P03-3 16:20 Värmdö IF - Wårby United FF 2-0 Edbohallen
193 P03-2 16:00 Vendelsö IK - IF Brommapojkarna 18 0-5 Edbohallen
194 P03-2 16:00 Stuvsta svart - Bromstens IK Vit 1-3 Östra Gymnasiehallen
192 P00 16:00 Norrtulls SK - Karlberg Grön 2-0 Huddingehallen Semifinal 1
190 P03-2 15:40 Enskede IK 5 - Hammarby IF 1-4 Östra Gymnasiehallen
189 P03-1 15:40 Sickla IF - Mälarhöjdens IK 2-1 Edbohallen
186 P03-1 15:20 Stuvsta IF TG2 - FC Järfälla 4-0 Östra Gymnasiehallen
187 P00-1 15:20 Sundbybergs IK - Karlberg Grön 3-3 Huddingehallen
185 P03-1 15:20 Vårby IF - Boo FF 4 3-2 Edbohallen
181 P03-3 15:00 Wårby United FF - Fruängens if 0-4 Edbohallen
182 P03-3 15:00 Sickla IF 2 - Stuvsta grön 4-0 Östra Gymnasiehallen
183 P00-1 15:00 Norrtulls SK - Karlberg Gul 3-2 Huddingehallen
179 P03-3 14:40 Bromstens IK Svart - Enskede IK 7 2-1 Östra Gymnasiehallen
178 P03-2 14:40 IF Brommapojkarna 18 - Stuvsta svart 3-2 Edbohallen
176 P00-1 14:20 Karlberg Grön - Karlberg Gul 1-3 Huddingehallen
175 P03-2 14:20 Hammarby IF - Vendelsö IK 3-2 Östra Gymnasiehallen
174 P03-2 14:20 Bromstens IK Vit - Huddinge IF Vit 3-2 Edbohallen
168 P03-1 14:00 Boo FF 4 - Stuvsta IF TG2 1-3 Östra Gymnasiehallen
172 P00-1 14:00 Sundbybergs IK - Norrtulls SK 1-2 Huddingehallen
661 P05 13:50 AIK p05U - Rågsveds IF 5-0 Edbohallen FINAL
171 P03-1 13:40 FC Järfälla - Sickla IF 0-6 Östra Gymnasiehallen
166 P03-1 13:30 Mälarhöjdens IK - Sköndals IK 0-0 Edbohallen
164 P03-3 13:20 Fruängens if - Värmdö IF 1-3 Östra Gymnasiehallen
165 P00-1 13:20 Karlberg Gul - Sundbybergs IK 3-0 Huddingehallen
162 P03-1 13:10 Stuvsta IF TG2 - Vårby IF 1-1 Edbohallen
161 P00-1 13:00 Norrtulls SK - Karlberg Grön 5-0 Huddingehallen
660 P05 12:40 Rågsveds IF - Enskede IK P05:10 3-1 Östra Gymnasiehallen Semifinal 2
659 P05 12:40 AIK p05U - Hammarby IF P06 Akademi 4-1 Edbohallen Semifinal 1
155 P00-1 12:20 Karlberg Grön - Sundbybergs IK 1-1 Huddingehallen
658 P05 12:00 Segeltorp City - Enskede IK P05:10 1-2 (STR) Östra Gymnasiehallen 1/4-final 4
151 P00-1 12:00 Karlberg Gul - Norrtulls SK 1-3 Huddingehallen
656 P05 12:00 Hammarby IF P06 Akademi - Wårby United FF 6-1 Edbohallen 1/4-final 2
657 P05 11:40 Rågsveds IF - Hammarby 06-3 2-1 Östra Gymnasiehallen 1/4-final 3
655 P05 11:40 AIK p05U - Skogås Trångsund vit 5-0 Edbohallen 1/4-final 1
144 P00-1 11:20 Karlberg Gul - Karlberg Grön 2-2 Huddingehallen
694 P05-2 11:00 Enskede IK P05:10 - Stuvsta IF 1 3-1 Östra Gymnasiehallen
140 P00-1 11:00 Norrtulls SK - Sundbybergs IK 0-3 Huddingehallen
682 P05-1 11:00 Wårby United FF - SkogåsTrångsund röd 4-1 Edbohallen
681 P05-1 10:40 Stuvsta IF P05:2 Grön - Hammarby 06-3 0-3 Edbohallen
702 P05-2 10:40 Stuvsta IF P05:2 Blå - Rågsveds IF 0-6 Östra Gymnasiehallen
701 P05-2 10:20 Skogås Trångsund vit - Hammarby IF P06 Akademi 0-4 Östra Gymnasiehallen
135 P00-1 10:20 Sundbybergs IK - Karlberg Gul 2-1 Huddingehallen
673 P05-1 10:20 AIK p05U - SkogåsTrångsund röd 3-0 Edbohallen
699 P05-2 10:00 Enskede IK P05:10 - Stuvsta IF P05:2 Blå 10-0 Östra Gymnasiehallen
131 P00-1 10:00 Karlberg Grön - Norrtulls SK 0-4 Huddingehallen
674 P05-1 10:00 Wårby United FF - Segeltorp City 1-1 Edbohallen
698 P05-2 09:40 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF 0-2 Östra Gymnasiehallen
678 P05-1 09:40 AIK p05U - Stuvsta IF P05:2 Grön 3-1 Edbohallen
697 P05-2 09:20 Stuvsta IF P05:2 Blå - Hammarby IF P06 Akademi 0-8 Östra Gymnasiehallen
677 P05-1 09:20 SkogåsTrångsund röd - Hammarby 06-3 0-1 Edbohallen
696 P05-2 09:00 Rågsveds IF - Enskede IK P05:10 3-0 Östra Gymnasiehallen
676 P05-1 09:00 Stuvsta IF P05:2 Grön - Enskede P05:6 3-0 (WO) Edbohallen
700 P05-2 08:40 Hammarby IF P06 Akademi - Vårby IF 3-0 (WO) Östra Gymnasiehallen
675 P05-1 08:40 Hammarby 06-3 - AIK p05U 0-4 Edbohallen
679 P05-1 08:20 Enskede P05:6 - Wårby United FF 0-3 (WO) Edbohallen
695 P05-2 08:20 Vårby IF - Skogås Trångsund vit 0-3 (WO) Östra Gymnasiehallen
703 P05-2 08:00 Vårby IF - Stuvsta IF 1 0-3 (WO) Östra Gymnasiehallen
680 P05-1 08:00 Segeltorp City - Enskede P05:6 3-0 (WO) Edbohallen

Sö 2014-12-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
112 F03 17:20 IK Frej - Stuvsta IF 1 0-1 (STR) Huddingehallen FINAL
107 F03 16:40 AIK - Stuvsta IF 1 0-1 Huddingehallen Semifinal 2
623 P04-1 16:20 Nackdala AIS - Stuvsta IF gr 1 Orange 7-0 Östra Gymnasiehallen
104 F03 16:20 IK Frej - sollentuna FK 5-0 Huddingehallen Semifinal 1
644 P04-2 16:20 Sköndals IK - Sörskogens if 3-1 Edbohallen
643 P04-2 16:00 Pappas Pojkar FF - Älvsjö P04 VIT 1-1 Edbohallen
622 P04-1 16:00 Hägersten SK - Älvsjö AIK röd 3-2 Östra Gymnasiehallen
621 P04-1 15:40 Stuvsta IF P04:3 - Enebybergs IF 1-5 Östra Gymnasiehallen
99 F03-1 15:40 sollentuna FK - Sätra SK 2-0 Huddingehallen
642 P04-2 15:40 Stuvsta P04gr 1 - IFK Stockholm 0-7 Edbohallen
641 P04-2 15:20 Hammarby lag 5 - Sköndals IK 2-1 Edbohallen
620 P04-1 15:20 Boo FF P04 Utv - Nackdala AIS 2-0 Östra Gymnasiehallen
93 F03-1 15:20 IK Frej - Skogås-Trångsunds FF 3-2 Huddingehallen
619 P04-1 15:00 Stuvsta IF gr 1 Orange - Älvsjö AIK röd 0-1 Östra Gymnasiehallen
96 F03-1 15:00 Vendelsö IK - Stuvsta IF 1 0-1 Huddingehallen
640 P04-2 15:00 Sörskogens if - Älvsjö P04 VIT 0-8 Edbohallen
90 F03-1 14:40 Skogås-Trångsunds FF - sollentuna FK 1-1 Huddingehallen
617 P04-1 14:40 Enebybergs IF - Hägersten SK 3-4 Östra Gymnasiehallen
639 P04-2 14:40 Sköndals IK - Stuvsta P04gr 1 4-1 Edbohallen
87 F03-1 14:20 AIK - Vendelsö IK 4-1 Huddingehallen
618 P04-1 14:20 Nackdala AIS - Stuvsta IF P04:3 4-1 Östra Gymnasiehallen
638 P04-2 14:20 IFK Stockholm - Pappas Pojkar FF 8-2 Edbohallen
616 P04-1 14:00 Älvsjö AIK röd - Boo FF P04 Utv 1-2 Östra Gymnasiehallen
84 F03-1 14:00 Sätra SK - Stuvsta IF 1 0-2 Huddingehallen
637 P04-2 14:00 Älvsjö P04 VIT - Hammarby lag 5 0-2 Edbohallen
615 P04-1 13:40 Stuvsta IF P04:3 - Stuvsta IF gr 1 Orange 3-0 Östra Gymnasiehallen
81 F03-1 13:40 Vendelsö IK - Skogås-Trångsunds FF 1-4 Huddingehallen
636 P04-2 13:40 Stuvsta P04gr 1 - Sörskogens if 4-0 Edbohallen
78 F03-1 13:20 Stuvsta IF 1 - AIK 1-0 Huddingehallen
614 P04-1 13:20 Hägersten SK - Nackdala AIS 0-0 Östra Gymnasiehallen
635 P04-2 13:20 Pappas Pojkar FF - Sköndals IK 5-2 Edbohallen
613 P04-1 13:00 Enebybergs IF - Boo FF P04 Utv 0-3 (WO) Östra Gymnasiehallen
75 F03-1 13:00 sollentuna FK - IK Frej 1-3 Huddingehallen
634 P04-2 13:00 IFK Stockholm - Hammarby lag 5 3-1 Edbohallen
73 F03-1 12:40 AIK - Sätra SK 2-0 Huddingehallen
71 F03-1 12:20 IK Frej - Vendelsö IK 2-0 Huddingehallen
672 P05-1 12:20 Segeltorp City - Stuvsta IF P05:2 Grön 4-3 Östra Gymnasiehallen
693 P05-2 12:20 Skogås Trångsund vit - Stuvsta IF P05:2 Blå 4-0 Edbohallen
671 P05-1 12:00 Hammarby 06-3 - Wårby United FF 0-0 Östra Gymnasiehallen
68 F03-1 12:00 Stuvsta IF 1 - sollentuna FK 0-2 Huddingehallen
692 P05-2 12:00 Rågsveds IF - Vårby IF 3-0 (WO) Edbohallen
65 F03-1 11:40 Sätra SK - Skogås-Trångsunds FF 1-3 Huddingehallen
670 P05-1 11:40 SkogåsTrångsund röd - Enskede P05:6 3-0 (WO) Östra Gymnasiehallen
691 P05-2 11:40 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF P06 Akademi 0-4 Edbohallen
62 F03-1 11:20 AIK - IK Frej 0-1 Huddingehallen
669 P05-1 11:20 AIK p05U - Segeltorp City 1-0 Östra Gymnasiehallen
690 P05-2 11:20 Enskede IK P05:10 - Skogås Trångsund vit 3-0 Edbohallen
668 P05-1 11:00 Stuvsta IF P05:2 Grön - Wårby United FF 1-3 Östra Gymnasiehallen
59 F03-1 11:00 Vendelsö IK - sollentuna FK 0-1 Huddingehallen
689 P05-2 11:00 Stuvsta IF P05:2 Blå - Vårby IF 3-0 (WO) Edbohallen
667 P05-1 10:40 Segeltorp City - SkogåsTrångsund röd 2-2 Östra Gymnasiehallen
56 F03-1 10:40 IK Frej - Sätra SK 6-0 Huddingehallen
688 P05-2 10:40 Skogås Trångsund vit - Stuvsta IF 1 2-0 Edbohallen
53 F03-1 10:20 Skogås-Trångsunds FF - Stuvsta IF 1 1-2 Huddingehallen
666 P05-1 10:20 Enskede P05:6 - Hammarby 06-3 0-3 (WO) Östra Gymnasiehallen
687 P05-2 10:20 Hammarby IF P06 Akademi - Rågsveds IF 1-2 Edbohallen
665 P05-1 10:00 Wårby United FF - AIK p05U 0-8 Östra Gymnasiehallen
50 F03-1 10:00 sollentuna FK - AIK 0-2 Huddingehallen
686 P05-2 10:00 Vårby IF - Enskede IK P05:10 0-3 (WO) Edbohallen
685 P05-2 09:40 Stuvsta IF 1 - Stuvsta IF P05:2 Blå 3-0 Edbohallen
664 P05-1 09:40 SkogåsTrångsund röd - Stuvsta IF P05:2 Grön 0-2 Östra Gymnasiehallen
47 F03-1 09:40 Sätra SK - Vendelsö IK 1-2 Huddingehallen
663 P05-1 09:20 Hammarby 06-3 - Segeltorp City 0-1 Östra Gymnasiehallen
44 F03-1 09:20 Stuvsta IF 1 - IK Frej 0-1 Huddingehallen
684 P05-2 09:20 Rågsveds IF - Skogås Trångsund vit 2-0 Edbohallen
41 F03-1 09:00 Skogås-Trångsunds FF - AIK 2-3 Huddingehallen
662 P05-1 09:00 Enskede P05:6 - AIK p05U 0-3 (WO) Östra Gymnasiehallen
683 P05-2 09:00 Hammarby IF P06 Akademi - Enskede IK P05:10 4-0 Edbohallen

Lö 2014-12-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
34 P03-2 19:20 Vendelsö IK - Enskede IK 5 1-2 Östra Gymnasiehallen
33 P03-2 19:00 Huddinge IF Vit - IF Brommapojkarna 18 0-2 Östra Gymnasiehallen
32 P03-2 18:40 Hammarby IF - Bromstens IK Vit 1-3 Östra Gymnasiehallen
31 P03-2 18:20 Enskede IK 5 - Stuvsta svart 4-0 Östra Gymnasiehallen
30 P03-2 18:00 Vendelsö IK - Huddinge IF Vit 1-3 Östra Gymnasiehallen
29 P03-2 17:40 IF Brommapojkarna 18 - Bromstens IK Vit 3-2 Östra Gymnasiehallen
28 P03-2 17:20 Huddinge IF Vit - Enskede IK 5 3-2 Östra Gymnasiehallen
27 P03-2 17:00 Stuvsta svart - Hammarby IF 0-2 Östra Gymnasiehallen
26 P03-2 16:40 Bromstens IK Vit - Vendelsö IK 3-1 Östra Gymnasiehallen
25 P03-2 16:20 Enskede IK 5 - IF Brommapojkarna 18 3-1 Östra Gymnasiehallen
24 P03-2 16:00 Hammarby IF - Huddinge IF Vit 1-0 Östra Gymnasiehallen
23 P03-2 15:40 Stuvsta svart - Vendelsö IK 2-1 Östra Gymnasiehallen
21 P03-1 15:20 Boo FF 4 - Mälarhöjdens IK 0-0 Östra Gymnasiehallen
22 P03-3 15:20 Enskede IK 7 - Sickla IF 2 1-4 Edbohallen
19 P03-1 15:00 Sköndals IK - FC Järfälla 8-0 Östra Gymnasiehallen
20 P03-3 15:00 Wårby United FF - Bromstens IK Svart 4-3 Edbohallen
17 P03-1 14:40 Vårby IF - Sickla IF 3-4 Östra Gymnasiehallen
18 P03-3 14:40 Värmdö IF - Stuvsta grön 2-0 Edbohallen
15 P03-1 14:20 Stuvsta IF TG2 - Sköndals IK 1-3 Östra Gymnasiehallen
16 P03-3 14:20 Fruängens if - Enskede IK 7 1-6 Edbohallen
13 P03-1 14:00 FC Järfälla - Mälarhöjdens IK 0-5 Östra Gymnasiehallen
14 P03-3 14:00 Sickla IF 2 - Bromstens IK Svart 1-2 Edbohallen
11 P03-1 13:40 Sköndals IK - Vårby IF 5-0 Östra Gymnasiehallen
12 P03-3 13:40 Enskede IK 7 - Värmdö IF 2-1 Edbohallen
9 P03-1 13:20 Sickla IF - Boo FF 4 3-3 Östra Gymnasiehallen
10 P03-3 13:20 Stuvsta grön - Wårby United FF 0-0 Edbohallen
8 P03-3 13:00 Bromstens IK Svart - Fruängens if 1-2 Edbohallen
7 P03-1 13:00 Mälarhöjdens IK - Stuvsta IF TG2 0-4 Östra Gymnasiehallen
5 P03-1 12:40 Vårby IF - FC Järfälla 2-2 Östra Gymnasiehallen
6 P03-3 12:40 Värmdö IF - Sickla IF 2 2-3 Edbohallen
3 P03-1 12:20 Boo FF 4 - Sköndals IK 0-6 Östra Gymnasiehallen
4 P03-3 12:20 Wårby United FF - Enskede IK 7 2-1 Edbohallen
2 P03-3 12:00 Stuvsta grön - Fruängens if 1-2 Edbohallen
1 P03-1 12:00 Sickla IF - Stuvsta IF TG2 0-1 Östra Gymnasiehallen